Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD Kongre Üyelerinin Küba Çıkartması

12 Nisan, 2017 | 11:27
ABD Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer

ABD Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongre Üyeleri Roger Marshall ve James Comer Küba’ya Ticari Çıkartma Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz senelerde Amerika’nın Küba‘ya ambargoyu kaldırarak yeni bir ticari ilişki kurmaya başlaması ve Amerikalı girişimci firmaların Küba’yı hedeflerine alması, Amerika ve Küba arasındaki ikili ilişkilerin uyumlu şekilde devam etmesi sürecinde. Geçtiğimiz hafta hem tatil hem de ticari amaçlı Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer Küba’yı ziyaret ederek hem Küba’yı keşfettiler hem de Küba da yapılabilecek ticari işler için araştırma yaptılar.

ABD Kongre Üyesi Roger Marshall Küba hakkında yaptığı açıklamada, ” Sonunda, Küba’ya seyahate gidebildiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. 50 yıllık ambargo süresinden sonra Küba’nın yeni bir keşfedilen ülke olduğunu ve bir çok ticaret için uygun olduğu bir bölge olduğunu” belirten Marshall, ” Küba’ya gittiğiniz de hala 1950’li yılları yaşıyor gibi hissediyorsunuz. Bu olağanüstü bir duygu, Amerika ile ilişkilerin ilerletilmesi önemli ama Küba’nın bu mirası koruması gerekmektedir ve ticaret yapacak ülkelerinde bu kültüre saygı duyması büyük önem taşımaktadır.” diye konuştu.

Kongre Üyesi Roger Marshall; ” Turizmde Büyük Patlama Olacaktır”

Kongre Üyesi Roger Marshall, Amerika ve Küba ilişkilerinin turizmde büyük önem taşıdığını ve ileri dönemlerde ABD’nin, Küba’nın en büyük kaynak pazarı olacağını belirten Marshall, ” Küba’nın modern dünya’ya ayak uydurması için komşusu ABD’nin yardım edeceğini, aynı zamanda ikili ilişkiler sonucu Küba’nın turizminde büyük patlama olacağını. Aynı zamanda bu gelişimin ticaret ilişkilerinde ve sosyal ilişkilerde büyük bir yardımı dokunacağını” belirtti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika Birleşik Devletleri Kongre Üyeleri, James Comer, Kongre Üyeleri, Küba, Roger Marshall,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları