Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD Kongre Üyelerinin Küba Çıkartması

12 Nisan, 2017 | 11:27
ABD Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer

ABD Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongre Üyeleri Roger Marshall ve James Comer Küba’ya Ticari Çıkartma Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz senelerde Amerika’nın Küba‘ya ambargoyu kaldırarak yeni bir ticari ilişki kurmaya başlaması ve Amerikalı girişimci firmaların Küba’yı hedeflerine alması, Amerika ve Küba arasındaki ikili ilişkilerin uyumlu şekilde devam etmesi sürecinde. Geçtiğimiz hafta hem tatil hem de ticari amaçlı Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongre Üyesi Roger Marshall ve James Comer Küba’yı ziyaret ederek hem Küba’yı keşfettiler hem de Küba da yapılabilecek ticari işler için araştırma yaptılar.

ABD Kongre Üyesi Roger Marshall Küba hakkında yaptığı açıklamada, ” Sonunda, Küba’ya seyahate gidebildiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. 50 yıllık ambargo süresinden sonra Küba’nın yeni bir keşfedilen ülke olduğunu ve bir çok ticaret için uygun olduğu bir bölge olduğunu” belirten Marshall, ” Küba’ya gittiğiniz de hala 1950’li yılları yaşıyor gibi hissediyorsunuz. Bu olağanüstü bir duygu, Amerika ile ilişkilerin ilerletilmesi önemli ama Küba’nın bu mirası koruması gerekmektedir ve ticaret yapacak ülkelerinde bu kültüre saygı duyması büyük önem taşımaktadır.” diye konuştu.

Kongre Üyesi Roger Marshall; ” Turizmde Büyük Patlama Olacaktır”

Kongre Üyesi Roger Marshall, Amerika ve Küba ilişkilerinin turizmde büyük önem taşıdığını ve ileri dönemlerde ABD’nin, Küba’nın en büyük kaynak pazarı olacağını belirten Marshall, ” Küba’nın modern dünya’ya ayak uydurması için komşusu ABD’nin yardım edeceğini, aynı zamanda ikili ilişkiler sonucu Küba’nın turizminde büyük patlama olacağını. Aynı zamanda bu gelişimin ticaret ilişkilerinde ve sosyal ilişkilerde büyük bir yardımı dokunacağını” belirtti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika Birleşik Devletleri Kongre Üyeleri, James Comer, Kongre Üyeleri, Küba, Roger Marshall,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları