Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD ile Küba arasında dostluk maçı

09 Mart, 2015 | 08:20

ABD ile Küba arasında devam eden diplomatik temaslara bir destek de yeşil sahalardan geldi.

50 yılı aşkın sürenin ardından Küba ile ilişkilerin normalleştirilmesi yönünde bir adım atan Obama yönetimine, bir destek de spor camiasından geldi. New York Cosmos Futbol Kulübü ve Küba Milli Takımı dostluk maçına çıkacak.

New York Times’da yer alan habere göre, kadrosunda Real Madrid ve İspanya milli takımının efsane ismi Raul Gonzales’i de barındıran New York Cosmos takımı, Küba Milli Takımı ile 2 Haziran’da dostluk maçında karşılaşacak.

New York Cosmos, yıllar sonra ABD’den Küba’ye giden ilk profesyonel takım olacak. Takımın kadrosunda bulunan Orta ve Latin Amerikalı futbolcuların çokluğu ise Kübalı futbolseverlerin karşılaşmaya ilgisini artıracak gibi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Küba, ABD Küba ambargo, ABD küba futbol, ABD Küba ilişkileri, ABD küba maç, Küba Milli Takımı, New York Cosmos, New York Cosmos amerika, New York Cosmos küba, New York Cosmos raul, Raul Gonzales, Raul Gonzales amerika, Raul Gonzales kimdir, Raul Gonzales real madrid,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları