Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD Büyükelçiliği’nde silahlı eylem

30 Ağustos, 2010 | 10:17

ABD Büyükelçiliği 4 Nolu Nizamiye karşısında elinde silah bulunan çarşaflı bir kişi, kafasına silahı dayayarak eylem gerçekleştiriyor.

Elinde bir not ve boynunda bir çanta bulunan şahısın bekleyişi sürüyor.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Büyükelçiliğin bulunduğu sokak, araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Sivil vatandaşların sokağa girişine izin verilmezken, polisin ikna çabaları devam ediyor.

Elinde not bulunan şahıs, bir süre bekledikten sonra notu yaklaşık 10 metre ilerisine bırakarak eylemine devam ediyor. Olay yerinde bir ambulans ise hazır tutuluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Büyükelçiliği, ABD Büyükelçiliği Eylem, ABD Büyükelçiliği silahlı eylem, ABD Büyükelçiliği Silahlı Protesto, ABD Büyükelçiliği'nde Eylem, Büyükelçilik Eylem,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları