Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD 2019 Yılına Kadar 1100’den Fazla Otel Projesiyle Liderliğini Koruyor

24 Mayıs, 2017 | 09:06
Amerika Oteller

Amerika Oteller

 

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) 2019 Yılına Kadar 1100’den Fazla Otel Projesiyle Liderliğini Koruyor

Top Hotel Projects raporuna göre, dünyada turizm endüstrisinde lider konumda olan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) 2017 ile 2019 yılları arasında 221,693 oda ile 1143 otel projesini tamamlamayı planlıyor. Amerika bu projeleri tamamlaması ile dünyada turizm endüstrisindeki liderliğini de devam ettireceği gözlemleniyor.

Amerika’nın 1143 otel projesinin %24’ü lüks oteller, %8’i orta ölçekli oteller ve %68’i ise  üst düzey lüks oteller olarak oluşmaktadır. İlk etap da otellerden  777 otel projesi 127.949 oda inşa edilip, hizmete sunulacak. Tamamlanması beklenen otel projeleri ülkenin her yerinde bulunmaktadır. Ama projelerin yoğun olduğu yerlerden önde gelen şehirler ise New York ‘da 95 otel ve Teksas’da ise 91 otel tamamlanacaktır.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, Amerika Birleşik Devletleri, Otel Projesi, Top Hotel Projects,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları