Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABD 2019 Yılına Kadar 1100’den Fazla Otel Projesiyle Liderliğini Koruyor

24 Mayıs, 2017 | 09:06
Amerika Oteller

Amerika Oteller

 

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) 2019 Yılına Kadar 1100’den Fazla Otel Projesiyle Liderliğini Koruyor

Top Hotel Projects raporuna göre, dünyada turizm endüstrisinde lider konumda olan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) 2017 ile 2019 yılları arasında 221,693 oda ile 1143 otel projesini tamamlamayı planlıyor. Amerika bu projeleri tamamlaması ile dünyada turizm endüstrisindeki liderliğini de devam ettireceği gözlemleniyor.

Amerika’nın 1143 otel projesinin %24’ü lüks oteller, %8’i orta ölçekli oteller ve %68’i ise  üst düzey lüks oteller olarak oluşmaktadır. İlk etap da otellerden  777 otel projesi 127.949 oda inşa edilip, hizmete sunulacak. Tamamlanması beklenen otel projeleri ülkenin her yerinde bulunmaktadır. Ama projelerin yoğun olduğu yerlerden önde gelen şehirler ise New York ‘da 95 otel ve Teksas’da ise 91 otel tamamlanacaktır.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, Amerika Birleşik Devletleri, Otel Projesi, Top Hotel Projects,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları