Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABAV Uluslararası Turizm Fuarı Brezilya’da başlıyor

22 Eylül, 2014 | 19:44

ABAV Uluslararası Turizm Fuarı, 24 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenecek.

Amerika ve Brezilya Seyahat Acenteleri Fuarı, 24 – 28 Eylül tarihlerinde Brezilya’nın Sao Paulo kentinde 42. kez kapılarını açıyor. Fuara bu yılda dünyanın çeşitli bölgelerinden turizm profesyonelleri katılacak.

TÜRSAB da orada olacak

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği de Brezilya’da düzenlenecek fuarda yer alacak. Konuyla ilgili bir TÜRSAB resmi sitesinden yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“24 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenen ABAV Uluslararası Turizm Fuarı’nda Birliğimiz bir stand ile yer alacaktır. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Gülberk Aşyapar katılmaktadır.”

DİĞER BREZİLYA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Rio Karnavalı Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABAV, ABAV Uluslararası Turizm Fuarı, Amerika ve Brezilya Seyahat Acenteleri Fuarı, Brezilya, Brezilya Festival, Brezilya fuar, Brezilya haberleri, Brezilya turları, Gülberk Aşyapar, karnaval video, karnaval videoları, Rio Karnavalı Video, Sao Paulo, Sao Paulo Brezilya, Sao Paulo fuar, Seyahat Acenteleri Fuarı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB fuar, Uluslararası Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları