Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ABAV Uluslararası Turizm Fuarı Brezilya’da başlıyor

22 Eylül, 2014 | 19:44

ABAV Uluslararası Turizm Fuarı, 24 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenecek.

Amerika ve Brezilya Seyahat Acenteleri Fuarı, 24 – 28 Eylül tarihlerinde Brezilya’nın Sao Paulo kentinde 42. kez kapılarını açıyor. Fuara bu yılda dünyanın çeşitli bölgelerinden turizm profesyonelleri katılacak.

TÜRSAB da orada olacak

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği de Brezilya’da düzenlenecek fuarda yer alacak. Konuyla ilgili bir TÜRSAB resmi sitesinden yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“24 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenen ABAV Uluslararası Turizm Fuarı’nda Birliğimiz bir stand ile yer alacaktır. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Gülberk Aşyapar katılmaktadır.”

DİĞER BREZİLYA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Rio Karnavalı Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABAV, ABAV Uluslararası Turizm Fuarı, Amerika ve Brezilya Seyahat Acenteleri Fuarı, Brezilya, Brezilya Festival, Brezilya fuar, Brezilya haberleri, Brezilya turları, Gülberk Aşyapar, karnaval video, karnaval videoları, Rio Karnavalı Video, Sao Paulo, Sao Paulo Brezilya, Sao Paulo fuar, Seyahat Acenteleri Fuarı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB fuar, Uluslararası Turizm Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları