Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Abant, Yedigöller ve Gölcük’te kar keyfi başladı

22 Aralık, 2014 | 10:53

Abant Kar

Bolu’nun doğal güzellikleri Abant, Gölcük, Yedigöller ve Kartalkaya kar altında! Kış turizminin gözde şehirlerinden Bolu son günlerdeki kar yağışının ardından tatil severlerin akınına uğramaya başladı.

Kartalkaya’da kar kalınlığı 50 santimetreye ulaşırken kar yağışı aralıklarla devam ediyor. Doğal güzelliğiyle sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük bir üne sahip olan Abant Tabiat Parkı’nda da kar kalınlığı 15 santimetreye çıktı. Abant gölü çevresinde yürüyüş yapan vatandaşlar ayrıca ata binerek karın keyfini çıkarıyor. Kar kalınlıkları Gölcük Tabiat Parkı’nda 10, Yedigöller’de de 30 santimetre olarak ölçüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abant, Abant Kar, Abant kar kalınlığı, bolu kar yağışı, gölcük kar, gölcük kar kalınlığı, Kartalkaya, kartalkaya kar yağışı, yedigöller, Yedigöller Kar, yedigöller kar kalınlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları