Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Abant’ ta kar keyfi

17 Ocak, 2012 | 18:02

Kış aylarında tercih edilebilecek en romantik bölgelerden birtanesi olan Abant’ ta tatilciler kar keyfini yaşıyorlar.

Hava sıcaklarının her geçen gün düşmesiyle beraber tatilciler yakın bölge otelleri arasına termal ve spa ‘ ların yanı sıra küçük kaçamaklar yapmak ve huzurlu bir tatil geçirmek için Abant’ı da tercih ediyorlar. Abant Otelleri’ nin konfor ve kusursuz memnuniyet alayışı ile sunduğu hizmet unutulmaz tatiller yaşatıyor.

Kış aylarında en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alan Abant, kartpostalları aratmayacak manzaraya sahip. Hava sıcaklığının gece eksi 20 dereceye düştüğü Abant’ta göl tamamen buz tutarken bölge bembeyaz bir görüntüye sahip şu günlerde. Bolu Abant Tabiat Parkı yağan kar ile bembeyaz bir örtüyü andırırken ziyaretçiler karın tadını kartopu oynayarak çıkarıyorlar.

Kış aylarında Abant’ ı tercih edecek olan misafirlere kar lastiği ve zincirsiz yola çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunan yetkililer herkesi bu doğal güzelliği görmek ve keyfini yaşamak için Abant’ a davet ediyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abant, Abant Gölü, abant gölü buz tuttu, abant gölü kış manzarası, Abant Gölü Otelleri, abant kış, Abant Kış Tatili, Abant Oteller, Bolu Abant, Bolu Abant Tabiat Parkı, eniz Bora, Haftasonu kaçamakları, istanbul'a yakın oteller, Kış Tatili, Küçük Kaçamaklar, Yakın Oteller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları