Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB Yeni Schengen Vizesini Açıkladı

27 Haziran, 2017 | 07:14
Schengen Vizesi

Schengen Vizesi

 

Avrupa Birliği (AB), son zamanlarda artan vize sahteciliğinin önüne geçmek için Schengen vizesinin tasarımında değişiklik yaptı.

Avrupa Birliği (AB), Yeni Schengen Vizesini Açıkladı

İrlanda ve İngiltere haricindeki tüm schengen ülkelerinde uygulamaya tabi olacak yeni schengen vizesi, güvenlik özelliklerinin güncellemesi için yeni bir ortak tasarım oluşturulduğu aktarıldı. Yaklaşık 20 yıldır kullanımda olan mevcut vize çıkarmalarının, ciddi sahtecilik olaylarıyla karşı karşıya kaldığı ifade edildi.  İrlanda  ve İngiltere’nin, AB anlaşmalarının ilgili protokolleri çerçevesinde yeni önlemlerin uygulanmasına tabi olmayacağı ancak bu ülkelerden bir talep gelmesi durumunda, AB Komisyonunun gerekli teknik bilgileri paylaşabileceği belirtildi. Yönetmeliğin, AB Resmi Gazetesi’nde yayınlanmasından önce temmuz başında AB konseyi ve Avrupa Parlamentosu tarafından da onaylanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB Komisyonu, Avrupa Birliği, Schengen vizesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları