Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB Yeni Schengen Vizesini Açıkladı

27 Haziran, 2017 | 07:14
Schengen Vizesi

Schengen Vizesi

 

Avrupa Birliği (AB), son zamanlarda artan vize sahteciliğinin önüne geçmek için Schengen vizesinin tasarımında değişiklik yaptı.

Avrupa Birliği (AB), Yeni Schengen Vizesini Açıkladı

İrlanda ve İngiltere haricindeki tüm schengen ülkelerinde uygulamaya tabi olacak yeni schengen vizesi, güvenlik özelliklerinin güncellemesi için yeni bir ortak tasarım oluşturulduğu aktarıldı. Yaklaşık 20 yıldır kullanımda olan mevcut vize çıkarmalarının, ciddi sahtecilik olaylarıyla karşı karşıya kaldığı ifade edildi.  İrlanda  ve İngiltere’nin, AB anlaşmalarının ilgili protokolleri çerçevesinde yeni önlemlerin uygulanmasına tabi olmayacağı ancak bu ülkelerden bir talep gelmesi durumunda, AB Komisyonunun gerekli teknik bilgileri paylaşabileceği belirtildi. Yönetmeliğin, AB Resmi Gazetesi’nde yayınlanmasından önce temmuz başında AB konseyi ve Avrupa Parlamentosu tarafından da onaylanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB Komisyonu, Avrupa Birliği, Schengen vizesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları