Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB bu kez şaşırttı! Vizesiz Avrupa seyahati için olumlu mesaj

02 Eylül, 2016 | 06:36

Vizesiz Avrupa seyahati Avrupa Birliği, Türk vatandaşlarına vizesiz Avrupa seyahatinin kapılarını açacak vize serbestisi için bu kez olumlu bir mesaj verdi.

Avrupa Komisyonu’nun göç işlerinden sorumlu üyesi Dimitris Avramopulos, AB’nin Türkiye’ye vize serbestisi konusunda ivmeyi sürdürmeye kararlı olduğunu söyledi.

Dimitris Avramopulos, AB Bakanı Ömer Çelik’le ortak düzenlediği basın toplantısında, “Türkiye vizesiz seyahat konusunda ciddi ilerlemeler kaydetti ancak bazı şartların sağlanması gerekli. Türkiye ve AB mülteci anlaşmasının uygulanmasında kararlı. AB çok yakında Türk vatandaşlarının Avrupa’ya serbest seyahati için gereken son ayrıntıları yerine getirmek için Türkiye’ye yardımcı olacak” ifadelerini kullandı.

AB Bakanı Çelik ise, “Türklere vizesiz seyahat hakkı tanınmadan geri kabul anlaşması uygulanmayacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB vize serbestisi, Avrupa seyahati, Dimitris Avramopulos, Vize serbestisi, vizesiz avrupa,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları