Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB bu kez şaşırttı! Vizesiz Avrupa seyahati için olumlu mesaj

02 Eylül, 2016 | 06:36

Vizesiz Avrupa seyahati Avrupa Birliği, Türk vatandaşlarına vizesiz Avrupa seyahatinin kapılarını açacak vize serbestisi için bu kez olumlu bir mesaj verdi.

Avrupa Komisyonu’nun göç işlerinden sorumlu üyesi Dimitris Avramopulos, AB’nin Türkiye’ye vize serbestisi konusunda ivmeyi sürdürmeye kararlı olduğunu söyledi.

Dimitris Avramopulos, AB Bakanı Ömer Çelik’le ortak düzenlediği basın toplantısında, “Türkiye vizesiz seyahat konusunda ciddi ilerlemeler kaydetti ancak bazı şartların sağlanması gerekli. Türkiye ve AB mülteci anlaşmasının uygulanmasında kararlı. AB çok yakında Türk vatandaşlarının Avrupa’ya serbest seyahati için gereken son ayrıntıları yerine getirmek için Türkiye’ye yardımcı olacak” ifadelerini kullandı.

AB Bakanı Çelik ise, “Türklere vizesiz seyahat hakkı tanınmadan geri kabul anlaşması uygulanmayacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB vize serbestisi, Avrupa seyahati, Dimitris Avramopulos, Vize serbestisi, vizesiz avrupa,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları