Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger Kapadokya’da

21 Temmuz, 2017 | 09:08

 

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger Nevşehir ziyaretleri kapsamında Avanos ilçesinde çanak yapımını izleyerek kendisi de çanak yaptı.

AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger Kapadokya’da

Çanak yapımı sırasında çanak ustası Şaban Topuz’dan bilgiler alan Büyükelçi Berger daha sonra önlük giyinerek çanak yaptı.

Çanak yaparken oldukça keyifli olduğu gözlenen Büyükelçi Berger, “Aslında bizim mükemmel iş birliği yapmış olduğumuz pek çok örnekten birini teşkil ediyor. Turizm alanında sağladığımız farklı destekler var.

“Bu sabah da bunların bazı örneklerini ziyaret ettik. Hükumet ve sivil toplum örgütleri ile iş birliği içerisinde yürüttüğümüz projeler var. Sabah mülteciler, koruma altına alınan sığınmacılara destek ile ilgili bir proje ziyaretinde bulunduk. Ayrıca atık su arıtma, içme suyu alanında ki projelere de desteklerimiz oluyor.

“Bunların hepsi bizim için son derece önemli. Tüm bu farklı iş birliği projelerimiz sayesinde bölgenin daha da çekici daha da çekici bir hal alması için çalışıyoruz. Dün ve bugün şunu gördük. Eğer insanlar verdiğimiz desteği ne şekilde değerlendireceğini biliyorlarsa halk için genel olarak bunu faydalı bir işe dönüştürebiliyorlarsa bu bizim için en büyük ödül. Çünkü verdiğimiz küçük bir desteğin büyük bir fark yarattığını görüyoruz” dedi.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A&B, Christian Berger, Türkiye,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları