Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger Kapadokya’da

21 Temmuz, 2017 | 09:08

 

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger Nevşehir ziyaretleri kapsamında Avanos ilçesinde çanak yapımını izleyerek kendisi de çanak yaptı.

AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger Kapadokya’da

Çanak yapımı sırasında çanak ustası Şaban Topuz’dan bilgiler alan Büyükelçi Berger daha sonra önlük giyinerek çanak yaptı.

Çanak yaparken oldukça keyifli olduğu gözlenen Büyükelçi Berger, “Aslında bizim mükemmel iş birliği yapmış olduğumuz pek çok örnekten birini teşkil ediyor. Turizm alanında sağladığımız farklı destekler var.

“Bu sabah da bunların bazı örneklerini ziyaret ettik. Hükumet ve sivil toplum örgütleri ile iş birliği içerisinde yürüttüğümüz projeler var. Sabah mülteciler, koruma altına alınan sığınmacılara destek ile ilgili bir proje ziyaretinde bulunduk. Ayrıca atık su arıtma, içme suyu alanında ki projelere de desteklerimiz oluyor.

“Bunların hepsi bizim için son derece önemli. Tüm bu farklı iş birliği projelerimiz sayesinde bölgenin daha da çekici daha da çekici bir hal alması için çalışıyoruz. Dün ve bugün şunu gördük. Eğer insanlar verdiğimiz desteği ne şekilde değerlendireceğini biliyorlarsa halk için genel olarak bunu faydalı bir işe dönüştürebiliyorlarsa bu bizim için en büyük ödül. Çünkü verdiğimiz küçük bir desteğin büyük bir fark yarattığını görüyoruz” dedi.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A&B, Christian Berger, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları