Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB ile Küba Arasında Tarihi Anlaşma

13 Aralık, 2016 | 08:31

AB ile Küba Arasında Tarihi Anlaşma

Efsanevi lider Fidel Catro’nun vefatı sonrası AB ile Küba arasında ilişkilerin normalleşmesini öngören tarihi bir anlaşma imzalandı.

Avrupa Birliği (AB), Küba ile ilişkilerin normalleştirilmesi kapsamında önemli bir adım attı. AB ile Küba arasında politik diyalog ve işbirliği anlaşması imzalandı.

Anlaşma, AB üyesi ülkeler ile Küba Dışişleri Bakanı Bruno Rodrigez Parrilla tarafından imzalandı. Anlaşma, onaylanması için Avrupa Parlamentosunun yanı sıra üye ülkelerin meclisleri ile Küba Meclisi’ne gönderilecek.

AB ile Küba tarihte ilk kez siyasi diyalog ve işbirliği anlaşması imzalamış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A&B, Fidel Catro, Küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları