Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AB ile Küba Arasında Tarihi Anlaşma

13 Aralık, 2016 | 08:31

AB ile Küba Arasında Tarihi Anlaşma

Efsanevi lider Fidel Catro’nun vefatı sonrası AB ile Küba arasında ilişkilerin normalleşmesini öngören tarihi bir anlaşma imzalandı.

Avrupa Birliği (AB), Küba ile ilişkilerin normalleştirilmesi kapsamında önemli bir adım attı. AB ile Küba arasında politik diyalog ve işbirliği anlaşması imzalandı.

Anlaşma, AB üyesi ülkeler ile Küba Dışişleri Bakanı Bruno Rodrigez Parrilla tarafından imzalandı. Anlaşma, onaylanması için Avrupa Parlamentosunun yanı sıra üye ülkelerin meclisleri ile Küba Meclisi’ne gönderilecek.

AB ile Küba tarihte ilk kez siyasi diyalog ve işbirliği anlaşması imzalamış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A&B, Fidel Catro, Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları