Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

900 tur operatörü İstanbul EMITT Fuarı’nda buluşacak!

13 Kasım, 2018 | 11:13

900 tur operatörü İstanbul EMITT Fuarı'nda buluşacak!

900 tur operatörü İstanbul EMITT Fuarı’nda buluşacak. Turizm sektöründe dünyanın en büyükleri arasında sayılan ve 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı / EMITT; 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor. Bu yıl rekor düzeyde yabancı ziyaretçinin beklendiği Fuar, katılımcıları için büyük değer yaratan, önemli iş birliklerine zemin hazırlayan bir fuar olarak kabul ediliyor.

900 tur operatörü İstanbul EMITT Fuarı’nda buluşacak

23. EMITT Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra, THY’nin kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin iş ortaklığında düzenlenecek.

Fuar kapsamında her yıl Travel Shop Turkey işbirliği ile gerçekleşen “davetli tur operatörü” programına ise bu yıl Asya, Avrupa, Uzakdoğu ve Latin Amerika dahil 100’den fazla ülkeden 900’e yakın davetli tur operatörü katılacak.

Tatilciler erken rezervasyon yaptırabilecek!

EMITT’te, ilk iki gün turizm profesyonelleri, üçüncü ve dördüncü gün ise tatil tüketicileri misafir edilecek. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarına, “erken rezervasyon” kampanyalarının sunduğu cazip fiyatlarla ulaşma imkanına sahip olacak.

Bakan Ersoy: İlk 3 fuar arasında görmek istiyoruz

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, yıllar içinde hızlı bir gelişim göstererek dünyanın en büyük 4. Turizm Fuarı unvanını elde etmesi EMITT için büyük başarı olduğunu ifade etti.

Bakan Mehmet Ersoy, “Ulaşılan bu nokta önemli olmakla birlikte dünya turizmde lider ülke konumuna doğru ilerlediğimiz böylesi bir dönemde hedefimiz, bu başarıyı daha da ileriye götürerek organizasyonun dünya turizm fuarları arasında ilk 3 içerisinde yer almasını sağlamak ve turizm pazarındaki etkinliğini en üst düzeye çıkarmak olmalıdır.” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23. EMITT Fuarı, EMITT fuarı, İstanbul EMITT Fuarı, İstanbul Valiliği, KOSGEB, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Travel Shop Turkey, Türkiye Otelciler Federasyonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları