Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Türk filmi ‘Anons’ da yarışacak

26 Temmuz, 2018 | 17:00

75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Türk filmi 'Anons' da yarışacak

75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Türk filmi ‘Anons’ da yarışacak. Dünyanın en eski film festivali Venedik Uluslararası Film Festivali’nin programı belirlendi. 29 Ağustos tarihinde başlayacak ve 8 Eylül’e kadar devam edecek festivalde Türk filmi ‘Anons’ da izleyici ile buluşacak.

Dünyanın en eski film festivali olan Venedik Uluslararası Film Festivali’nin programı belirlendi. 29 Ağustos tarihinde başlayacak ve 8 Eylül’e kadar devam edecek festivalde Türk filmi ‘Anons’ da izleyici ile yarışacak.

Bu yıl 78.’si düzenlenecek olan Venedik Film Festivali, 2 Oscar adaylığı bulunan Ryan Gosling’in Ay’a ilk ayak basan astronot Neil Armstrong’a hayat verdiği biyografik film ‘Ay’da İlk İnsan’ filmi ile açılacak.

Venedik Film Festivali basın toplantısı yapıldı

Birbirinden ünlü uluslararası yönetmenlerin filmlerine ev sahipliği yapan festivalin jüri başkanlığını, Oscar yarışında 13 dalda adaylıkla başı çeken ‘Suyun Sesi’nin 4 Oscar adayı usta yönetmeni Guillermo del Toro üstlenmekte.

Türk filmi ‘Anons’ da yarışacak

25 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşen 75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin basın toplantısında, ödüllü Türk yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun’un filminin de yarışacağı açıklandı.

Ünlü yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun’un üçüncü uzun metraj sinema filmi “Anons”, 75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin Orizzonti bölümünde yarışacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anons, Ay’da İlk İnsan, Guillermo del Toro, Mahmut Fazıl Coşkun, Neil Armstrong, Orizzonti, Ryan Gosling, Türk filmi, Venedik Uluslararası Film Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları