Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

7. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali

21 Nisan, 2009 | 10:42

7. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali 9 Mart – 12 Nisan 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen festivalde kadınların maruz kaldıkları her türlü şiddet ve istismar büyük eleştirilerle anlatılarak kadın dünyası gözler önüne serildi.

Film gösterilerinin yanı sıra panel ve söyleşilerlerle de festival büyük ilgi topladı. 15 ülkeden 45 film ile gerçekleştirilen festival 9-15 Mart 2009’da İstanbul’da Fransız Kültür Merkezi ve İstanbul Modern salonlarında,  20-21 Mart’ta Manisa,  5-6 Nisan’da Urfa ve 11-12 Nisan’da Trabzon’da gösterime girdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Film Festivalleri, Fransız Kültür Merkezi, Kadın Film Festivali, Kültür Sanat Haberleri, Uluslararası Festivaller,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları