Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

7 kıta 7 maç son durak Old Trafford

13 Kasım, 2015 | 10:02
David Beckham

David Beckham Arjantin formasıyla Photo: @cataniabelgrano

Manchester United tarihine damga vuran David Beckham, rol aldığı belgeselde 7 kıtayı ziyaret ederek 7 maça çıktı.

Manchester United’ın sembol isimlerinden David Beckham, rol aldığı belgeselde dünyayı turladı. İngiltere Milli Takımı & Manchester United ile sayısız başarıya imza atan eski futbolcu David Beckham, “Futbol Aşkına” isimli belgeselde 7 kıtayı ziyaret ederek futbol sevgisini paylaştı.

Orjinal adı “For The Love of The Game” olan belgesel BBC tarafından çekildi. Belgeselde rol alan İngiliz futbol efssanesi David Beckham, aralarında Papua Yeni Gine, Nepal, Arjantin, Cibuti ve ABD gibi ülkelerin bulunduğu farklı noktaları ziyaret ederek futbolseverlerle buluştu.

david beckham

David Beckham Arjantin’de çocuklarla buluştu Photo: @cataniabelgrano

7 kıta 7 maç son durak Old Trafford

David Beckham, 90 dakikalık belgesel boyunca 7 kıtada 7 maça çıkıyor. 40 yaşındaki David Beckham’ın belgeseldeki son durağı ise yıllarca formasını giydiği İngiliz devi Manchester United’ın atmosferiyle kendine hayran bırakan mabeti Old Trafford oluyor. David, kendisi için her şeyin başladığı yerde Old Trafford Sttadyumu’nda futbolun efsane isimleriyle maça çıkıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Beckham, David Beckham belgesel, David Beckham Futbol, David Beckham Old Trafford, İngiltere, Manchester United, Old Trafford,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları