Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

66. Cannes Film Festivali başlıyor

14 Mayıs, 2013 | 14:23

66.Cannes Film Festivali başlıyor Dünyanın en önemli film festivallerinden biri olan Cannes Film Festivali yarın başlıyor.

Bu yıl 66.sı düzenlenecek olan Cannes Film Festivali’nde açılış Baz Luhrmann imzalı ‘Muhteşem Gatsby’ filmi ile yapılacak.

26 Mayıs’a kadar sürecek olan festivalin açılışı, Avustralyalı yönetmen Baz Luhrmann’ın uzun yıllardır üzerinde çalıştığı F. Scott Fitzgerald’ın klasik romanı “The Great Gatsby”nin beşinci sinema uyarlaması ile yapılacak.

Ünlü yönetmenin esere yaklaşımı merak edilirken, filmde Gatsby’i canlandıran Leonardo DiCaprio ve Daisy rolündeki Carey Mulligan’ın oyunculukları ise diğer bir merak konusu olarak dikkatleri çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Baz Luhrmann, Cannes, Cannes Film Festivali, Cannes filmleri, Carey Mulligan, Fransa, Leonardo DiCaprio, Muhteşem Gatsby, Muhteşem Gatsby filmi, The Great Gatsby, The Great Gatsby cannes,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları