Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

5 ödüllü Emirates’ten sınıf yükseltmenin ipuçları!

24 Ocak, 2018 | 15:12

TripAdvisor, her yıl dünyadaki en iyi otelleri, destinasyonları ve restoranları milyonlarca gezginin oylarıyla belirleyerek ödüllendiriyor. Travelers’ Choice ödül kategorilerine 2017’de ilk defa hava yolu şirketleri de dahil edildi. Emirates 5 ödül aldı.

2017 TripAdvisor Yolcu Seçimi Ödülleri’ne göre, dünyanın en iyi havayolu ve En Mükemmel Ekonomi Yolcu Sınıfı ödülüne Emirates Havayolları layık görüldü.

Bu ödüle layık görülen Emirates, Economy sınıfında seyahat etmeyi teşvik etmek amacı ile düzenlediği son pazarlama kampanyasını Ocak ortasında açıkladı.

Emirates’in en yeni reklamı, isim verilmemiş bir havayolu şirketinin check-in kontuarında upgrade (yükseltme) konusunda bir dizi karakteri bir araya getiriyor.

Liberal bir mizah anlayışına sahip olan senaryosu ile zengin anekdotlara giriyor.

İşte Emirates’in 30 saniyelik videosu….

Boutros: Emirates Ekonomi Sınıfı büyük itibar kazandı

Emirates’in Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölüm Başkan Yardımcısı Boutros Boutros, “Emirates Ekonomi Sınıfı verdiği hizmetle büyük itibar kazandı. Her koltukta uçak içi eğlence sistemi dünya çapında. Yemekler mükemmel. Bagaj hakları ücretsiz ve verilen tüm hizmetler için fiyatlar mükemmel.

Günümüzde, diğer havayollarının kabinlerindeki aktiviteleri kaldırdıkları, bacak mesafesini küçülttüğü ortamlarda, yolcuların koltuk sınıfının yükseltilmesi için verdikleri çaba ile bir bağ kurabileceğine inanıyoruz. Mesajımız basit, Emirates ile uçabilme imkanınız varken, neden koltuk sınıfını yükseltmeye çalışasınız ki” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boutros Boutros, Emirates, Emirates reklam filmi, Emirates’in Kurumsal İletişim, En Mükemmel Ekonomi Yolcu Sınıfı, Pazarlama ve Marka Bölümü, TripAdvisor, TripAdvisor Yolcu Seçimi Ödülleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları