Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3D Yazıcı Fuarı büyük beğeni topladı

17 Nisan, 2015 | 10:23

ABD’nin New York kentinde düzenlenen 3D Yazıcı Fuarı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Fuarda, 3 boyutlu yazıcı ile yapılan materyaller, teknoloji meraklılarının beğenisini kazandı.

Manhattan’daki Javits Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, 3 boyutlu yazıcı ile yapılan oyuncaklardan müzik aletlerine, süs eşyalarından yarış bisikletine, ev aletlerinden giyim eşyalarına kadar birçok ürün, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu.

NationalTurk’ün haberine göre, Bir firma tarafından açılan standa, ziyaretçilerin 3 boyutlu görüntülerinin kaydedilmesi ve daha sonra bunun makete dönüştürülmesi, katılımcıların ilgi odağı oldu.

Fuarda ilgi çeken bir diğer çalışma ise 3D yazıcıyla yapılan otomobil kaplaması oldu. Bir otomobilin dışını metal ile kaplayan firma ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Mankenler 3D kıyafetleri tanıttı

Öte yandan, fuar kapsamında Natacha Alpert’in küratörlüğünde düzenlenen bir defilede mankenler, 3 boyutlu yazıcı teknolojisiyle üretilen kıyafet, takı ve ayakkabıları tanıttı. Defilede iç çamaşırından abiyeye, maskeden günlük kıyafete birbirinden ilginç çok sayıda kıyafet katılımcıların beğenisine sunuldu (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3D Yazıcı Fuarı, ABD, ABD fuar, ABD New York, Javits Fuar Merkezi, Manhattan, Manhattan Amerika, Manhattan fuar, New York, New York fuar, New York yazıcı fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları