Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

37. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali

27 Nisan, 2009 | 11:41

37. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, bu yıl 5 – 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yaklaşık 500 yerli ve yabancı sanatçının katılacağı etkinlikler önceki senelerde olduğu gibi bu sene de Aya İrini Müzesi, Topkapı Sarayı, Süreyya Operası, Arkeoloji Müzesi ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

Festivalde Yaşam Boyu Başarı ve Onur Ödülleri de sahiplerini bulacak. 2009 yılı Onur Ödülünün, 5 Haziran’daki Festival’in açılış gecesinde, yurtiçi ve yurtdışında opera alanında gerçekleştirdiği üstün nitelikli çalışmalarla adını duyuran opera sanatçımız Ayhan Baran’a verilecek. Yaşamboyu Başarı Ödülü ise klasik müzik alanında birçok başarılı çalışmalara imza atmış olan sanatçı Daniel Barenboim’e 30 Haziran’da La Scala Filarmoni Orkestrası’yla vereceği konser öncesinde takdim edilecek.

İstanbul Müzik Festivali’nde bu yıl, senfoni ve oda orkestraları, vokal konserler, oda müziği, resitaller olmak üzere toplam 18 etkinlik yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aya İrini Müzesi, Ayhan Baran, Daniel Barenboim, İstanbul Müzik Festivali, Kültür Sanat Haberleri, Senfoni Orkestraları, Topkapı Sarayı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları