Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti

13 Haziran, 2013 | 12:42

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Kemer-Pgs Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleştirildi.

Yoğun katılımım gözlendiği sempozyuma 46 farklı ülkeden 275 bilim insanı katıldı.

Sempozyum’a dünyaca ünlü bilim insanı Prof. Dr. İbrahim Atalay başkanlık yaptı.

Prof. Dr. İbrahim Atalay sempozyum sonrası yaptığı açıklamada, “ Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiğimiz ve 46 farklı ülkeden 275 bilim insanının katılımıyla gerçekleşen ve amacı; fiziki, beşeri ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanlarını, araştırmacıları bir araya getirmek, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaşmak olan Sempozyum’a ilgi büyüktü. ” dedi.

GEOMED2013- 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu’nda fiziki ve beşeri coğrafya, ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanları, araştırmacılar bir araya gelirken, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaştıler, uluslararası işbirliği olanaklarını geliştirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Antalya Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Coğrafya Sempozyumu, GEOMED2013, Prof. Dr. İbrahim Atalay, Rose Residence Beach, Rose Residence Beach Hotel, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları