Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti

13 Haziran, 2013 | 12:42

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Kemer-Pgs Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleştirildi.

Yoğun katılımım gözlendiği sempozyuma 46 farklı ülkeden 275 bilim insanı katıldı.

Sempozyum’a dünyaca ünlü bilim insanı Prof. Dr. İbrahim Atalay başkanlık yaptı.

Prof. Dr. İbrahim Atalay sempozyum sonrası yaptığı açıklamada, “ Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiğimiz ve 46 farklı ülkeden 275 bilim insanının katılımıyla gerçekleşen ve amacı; fiziki, beşeri ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanlarını, araştırmacıları bir araya getirmek, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaşmak olan Sempozyum’a ilgi büyüktü. ” dedi.

GEOMED2013- 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu’nda fiziki ve beşeri coğrafya, ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanları, araştırmacılar bir araya gelirken, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaştıler, uluslararası işbirliği olanaklarını geliştirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Antalya Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Coğrafya Sempozyumu, GEOMED2013, Prof. Dr. İbrahim Atalay, Rose Residence Beach, Rose Residence Beach Hotel, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları