Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti

13 Haziran, 2013 | 12:42

3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu Kemer-Pgs Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleştirildi.

Yoğun katılımım gözlendiği sempozyuma 46 farklı ülkeden 275 bilim insanı katıldı.

Sempozyum’a dünyaca ünlü bilim insanı Prof. Dr. İbrahim Atalay başkanlık yaptı.

Prof. Dr. İbrahim Atalay sempozyum sonrası yaptığı açıklamada, “ Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiğimiz ve 46 farklı ülkeden 275 bilim insanının katılımıyla gerçekleşen ve amacı; fiziki, beşeri ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanlarını, araştırmacıları bir araya getirmek, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaşmak olan Sempozyum’a ilgi büyüktü. ” dedi.

GEOMED2013- 3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu’nda fiziki ve beşeri coğrafya, ekoloji, çevre konuları ile ilgili bilim insanları, araştırmacılar bir araya gelirken, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaştıler, uluslararası işbirliği olanaklarını geliştirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Antalya Uluslararası Coğrafya Sempozyumu, Coğrafya Sempozyumu, GEOMED2013, Prof. Dr. İbrahim Atalay, Rose Residence Beach, Rose Residence Beach Hotel, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları