Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Havalimanı’nda Türk robotlar görev alacak!

29 Haziran, 2018 | 10:48

3. Havalimanı'nda Türk robotlar görev alacak!

3. Havalimanı’nda Türk robotlar görev alacak. 3. Havalimanı’nda kullanılacak yüzde yüz yerli insansı robotlar Mini ADA ve ADA GH6’nın sunumu gerçekleştirildi.

29 Ekim’de ilk bölümü açılacak, tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak 3. Havalimanı’nda görev alacak insansı robotlar için yapılan sunum ve değerlendirme toplantısına yüzde 100 yerli AKINROBOTICS üretimi Mini ADA ve ADA GH6 damga vurdu.

İstanbul 3. Havalimanı’nda gerçekleştirilen Çin, Rus ve Türk yapımı robotların sunum yaptığı değerlendirme toplantısında, AKINROBOTICS üretimi Mini ADA kabiliyetleriyle rakiplerini geride bırakırken, havalimanı yetkililerin bir kez daha takdirini kazandı.

3. Havalimanı’nda Türk robotlar görev alacak!

Yapılan toplantıda yabancı menşeli rakiplerine fark atan Türk robot Mini ADA, 3. Havalimanı’nda görev alacak en güçlü aday olduğunu bir kez daha kanıtladı.

İGA yetkileri Türk robotlar Mini ADA ve ADA GH6’nın, sahip olduğu özellikleriyle yurt dışı menşeli rakiplerinden daha önde olduğunu ayrıca yerli olmasının da tercih sebebi olduğunu belirterek, AKINROBOTICS’in yüksek teknolojisini beğendiklerini ve desteklediklerini belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. havalimanı, ADA GH6, AkınRobotics, Mini ADA, Türk robotlar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları