Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Havalimanı’na kimin ne zaman ineceği belli oldu!

19 Haziran, 2018 | 13:54

3. Havaliman'na kimin ne zaman ineceği belli oldu!

Bittiğinde dünyanın en büyüğü olacak ve 29 Ekim 2018’de açılışı yapılacak olan 3. Havalimanı’na ilk, kimin ne zaman ineceği belli oldu. 21 Haziran Perşembe günü 3. Havalimanı’na inecek ilk uçakta Cumhurbaşkanı ve Başbakan olacak.

Açılışı 29 Ekim 2018’de yapılacak olan 3. Havalimanı’na ilk, kimin ne zaman ineceği belli oldu. 21 Haziran Perşembe günü 3. Havalimanı’na inecek ilk uçakta Cumhurbaşkanı ve Başbakan olacak.

21 Haziran’daki ilk iniş için 3. Havalimanı’nda hazırlıkların başladığını öğrenilirken, havaalanı yetkilileri, “Bu tarihi gün için her şeyin dört dörtlük olması gerekiyor. Tüm hazırlıklar da buna göre yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve bazı bakanların da yeni havalimanına inecek ilk uçakta olması bekleniyor. Bu konuda henüz net bir bilgi verilmedi. Ama hazırlıklarımızı yapıyoruz” açıklamasında bulundular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyetin hangi uçak ile saat kaçta iniş yapacağı ise henüz netlik kazanmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. havalimanı, Ahmet Arslan’, Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları