Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3. Havalimanı için bakandan kira öteleme açıklaması geldi

03 Nisan, 2018 | 11:12

Bakandan kira ötele acıklaması

3. Havalimanında konsorsiyumda bulunan firmaların kira bedeline öteleme taleplerine ilişkin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’dan açıklama geldi. Bakan Arslan, “Batarlarsa batsınlar diyecek halimiz yok. Biz kamu tarafı olarak bu kadar büyük bir projenin sağlıklı işlemesinin de sorumlusuyuz” ifadelerini kullandı.

3. Havalimanında konsorsiyumda bulunan firmaların kira bedeline öteleme taleplerine ilişkin bakan Ahmet Arslan, “Batarlarsa batsınlar diyecek halimiz yok. Biz kamu tarafı olarak bu kadar büyük bir projenin sağlıklı işlemesinin de sorumlusuyuz” dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 3. Havalimanı’nda konsorsiyumda bulunan firmaların kira bedeline ilişkin öteleme taleplerine ilişkin, “Batarlarsa batsınlar diyecek halimiz yok. Biz kamu tarafı olarak bu kadar büyük bir projenin sağlıklı işlemesinin de sorumlusuyuz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“Yasal faizi de dahil olmak üzere”

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan “Yalnız kira ötelemesi yaptığımızda bugünkü parayla 10 yıl sonra 20 yıl sonra ödemeyecek, yasal faizi de dahil olmak üzere olacak” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. havalimanı, Ahmet Arslan’, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Kira öteleme,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları