Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

3 Boyutlu Şahmeran Uçurtmasıyla Hindistan Yolunda

02 Ocak, 2017 | 13:19

3 Boyutlu Şahmeran Uçurtmasıyla Hindistan Yolunda

Mardinli Zahit Mungan, 3 Boyutlu Şahmeran Uçurtmasıyla Hindistan’da düzenlenecek festivalde boy gösterecek.

Dünyanın en önemli uçurtma festivallerindnen olan Hindistan Uluslararası Uçurtma Festivali, 8-14 Ocak 2017 tarihlerinde Hindistan’ın Ahmedabad kentinde düzenlenecek.

25 yaşındaki Mardinli genç Zahit Mungan, 5 ayını harcayarak yaptığı ve kentin simgelerinden olan Şahmeran şeklini verdiği 3 boyutlu uçurtmasıyla Hindistan’daki festivalde Türkiye’ye temsil edecek.

NationalTurk’ün haberine göre, Daha önce de Malezya ve Tayland‘da düzenlenen uluslararası uçurtma festivallerine katılan Mungan, 3 boyutlu Şahmeran uçurtması için 100 metrekare kumaş kullandı. 8 metre uzunluğunda ve 1.5 metre genişliğindeki uçurtma, 800 parçadan oluşuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
festival, Hindistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları