Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

29 Ekim’de açılacak Yeni Havalimanı’nın reklam filmi yayında!

23 Ekim, 2018 | 18:29

29 Ekim'de açılacak Yeni Havalimanı'nın reklam filmi yayında!

29 Ekim’de açılacak Yeni Havalimanı’nın reklam filmi yayında. İGA, 29 Ekim’de açılışı yapılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı için ‘Zafer Anıtı’ temalı reklam filmini yayımladı.

Büyük merakla beklenen, tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışına günler kala, havalimanı projesinin inşaatını ve 25 yıllığına işletmesini üstlenen İGA şirketi bir reklam filmi yayımladı.

29 Ekim’de açılacak Yeni Havalimanı’nın reklam filmi yayında!

Açılışı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na denk gelen İstanbsul Yeni Havalima’nın reklam filmi tüm ulusal TV kanallarında ve dijital – sosyal medya mecralarında yayımlanmaya başladı.

29 Ekim sabahı Yeni Havalimanı’nda çalışmak üzere gururla hazırlanan bir güvenlik görevlisi, bir hostes ve bir mühendisin heyecanıyla giriş yapan reklam filmi, “Biz beraber olunca, kimse sınır koyamaz bize, her zorluğu getiririz dize, engeller vız gelir bize, hayaller döner gerçeğe, ulaşırız büyük zaferlere” mısralarına da yer veriyor.

Reklam filminde; “Güçlü Türkiye ekonomisinin benzersiz eseri İstanbul Yeni Havalimanı, Cumhuriyetimizin 95. Yılında hizmetinizde” denilerek Cumhuriyet Bayramı ile İstanbul Yeni Havalimanı’nın hizmete girmesi birlikte kutlanıyor.

İlk olarak İGA’nın sosyal medya kanallarında yayınlanan reklam filmi, ardından ulusal televizyon kanallarında ve diğer online mecralarda da yer almaya başladı.

İşte Yeni Havalimanı’nın reklam filmi…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhuriyet Bayramı, İGA, İstanbul yeni havalimanı, Reklam Filmi, Zafer Anıtı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları