Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme’den büyük kampanya

22 Ekim, 2009 | 18:22

Sheraton Çeşme, 29 Ekim Bayramı’nda 3 gece tatil yapan herkese 2 gece 3 günlük Roma tatili hediye ediyor.

29 Ekim Bayramı’nı Çeşme Sheraton otelde geçiren herkes Alitalia havayolları ile İstanbul-Roma gidiş dönüş uçak bileti ve Sheraton Roma’da 2 gece oda kahvaltılı konaklaklama fırsatına sahip olacak.

1 Kasım 2009-30 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerli olan Roma tatili için yoğun bir talep var ve yaklaşık 600 kişinin katılması bekleniyor.

Sheraton Çeşme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İskender Dilek, yoğun ilgi gören kampanyalarından çok memnun olduklarını ve bu tarz promosyonlara devam edeceklerini söyledi.

Kampanyalar sayesinde krize rağmen konaklama fiyatlarında indirim yapmadıklarını ve iyi bir sezon geçirdiklerini anlatan İskender Dilek, 2010’da Zürih, Barselona, Roma, New York, Viyana, Dubai, Prag, Salzburg gibi 10 destinasyona kampanya düzenleyeceklerini belirtti.

Ayrıca Dilek 2012’de Bangkok ve Phuket’e yönelik bir kampanya tasarladığını açıkladı ve, “2014’te hedefim dünya turu hediye etmek. Rotada İstanbul, Bangkok, Tokyo, Hawai, San Francisco, New York ve Viyana olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29 Ekim Bayramı, 29 Ekim Bayramı Sheraton Çeşme, 29 Ekim Bayramı Sheraton Oteli, 29 Ekim Promosyonları, Bangkok, Barselona, Başkan Yardımcısı İskender Dilek, Dubai, İskender Dilek, İskender Dilek Sheraton Çeşme, New York, Phuket, Prag, Roma, Roma Tatili Sheraton Çeşme, Salzburg, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Haberleri, Sheraton Çeşme Oteli, Sheraton Çeşme Oteli Bayram, Sheraton Çeşme Oteli Promosyon, Sheraton Çeşme Roma Tatili, Sheraton İskender Dilek, Sheraton Roma, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Viyana, Zürih,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları