Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

23. Taşkent Uluslararası Turizm Fuarı 03-05 Ekim’de Düzenlenecek

23 Mart, 2017 | 09:05
ozbekistan taskent turizm fuari

Özbekistan Taşkent Turizm Fuarı Ekim 2017’de gerçekleşecek

Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’de 03-05 ekim’de Uluslararası Turizm Fuarı Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi tarafından düzenlenecek.

Turizm Fuarı ile Özbekistan’ın turizm tanınırlığının artırılması ve ülkenin sürdürülebilir turizminin geliştirilmesine yönelik projelerin gerçekleştirilmesi ve yabancı yatırımlar ve yatırımcılar için bir cazibe haline getirilmesi amacıyla Uluslararası Turizm Yatırım Forumu gerçekleştirilecektir. Fuar’da gerçekleşecek olan forum iki oturum şeklinde düzenlenecektir. İlk oturumda projelerin sunumları ve müzakereleri, ikinci oturum da Özbek yetkili uzmanlar ile potansiyel uluslararası yatırımcılar arasında B2B görüşmeler yapılması bekleniyor.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Özbekistan, Taşkent, Uluslararası Turizm Fuarı,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları