Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

23. Taşkent Uluslararası Turizm Fuarı 03-05 Ekim’de Düzenlenecek

23 Mart, 2017 | 09:05
ozbekistan taskent turizm fuari

Özbekistan Taşkent Turizm Fuarı Ekim 2017’de gerçekleşecek

Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’de 03-05 ekim’de Uluslararası Turizm Fuarı Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi tarafından düzenlenecek.

Turizm Fuarı ile Özbekistan’ın turizm tanınırlığının artırılması ve ülkenin sürdürülebilir turizminin geliştirilmesine yönelik projelerin gerçekleştirilmesi ve yabancı yatırımlar ve yatırımcılar için bir cazibe haline getirilmesi amacıyla Uluslararası Turizm Yatırım Forumu gerçekleştirilecektir. Fuar’da gerçekleşecek olan forum iki oturum şeklinde düzenlenecektir. İlk oturumda projelerin sunumları ve müzakereleri, ikinci oturum da Özbek yetkili uzmanlar ile potansiyel uluslararası yatırımcılar arasında B2B görüşmeler yapılması bekleniyor.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Özbekistan, Taşkent, Uluslararası Turizm Fuarı,

Turizm Yorumları

 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları