Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

23 Nisan’da TAV’dan çocuklara hediye sürprizi!

23 Nisan, 2018 | 13:16

23 Nisan TAV cocuklara sürpriz hediye

TAV’dan çocuklara 23 Nisan hediyesi geldi… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle TAV  çalışanları, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bulunan çocuk yolculara sürpriz yaparak hediyeler dağıttı.

TAV’dan çocuklara 23 Nisan hediyesi geldi… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle TAV Havalimanı Holding çalışanları, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bulunan çocuk yolculara sürpriz yaparak hediyeler dağıttı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanmaya devam ederken, TAV Havalimanı çalışanları da çocukları unutmadı.

23 nisan tav cocuklara hediye

TAV çalışanları, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hat Gidiş Terminali’ndeki çocukları hediyelerle karşıladı. Çocuklara boyama kitapları, boya kalemleri ve yapbozdan oluşan sürpriz hediye paketleri dağıtılırken, çocukların yüzlerinde büyük mutluluk yaşadığı gözlendi.

Bu hediyelerden birini alan çocuklardan İzabella Damla Gürpınar, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, “Çok mutlu oldum. Bugün çok güzel bir gün. Herkese teşekkür ediyorum. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın projesiyle Bosna Hersek’e gidiyoruz. Oradaki çocuklarla bayramlaşacağız. ” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23 Nisan, Atatürk Havalimanı, İzabella Damla Gürpınar, TAV çalışanları, TAV'dan çocuklara hediye, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları