Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

23 Nisan coşkusu

23 Nisan, 2014 | 11:16

23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşku ile kutlanıyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir’i ziyaret etti.

TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM İdare Amiri ve BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık ile bazı bakan ve milletvekilleri Aslanlı Yol’dan geçerek, Atatürk’ün mozolesinin önüne geldi.

Çiçek’in, Atatürk’ün mozolesine “TBMM Başkanı” yazılı çelengi koymasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Heyet daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti.

Kapadokya’da 23 Nisan coşkusu

Sahip olduğu yeryüzü şekilleri nedeniyle dünyada turizme yönelik sıcak hava balonculuğunun yoğun olarak yapıldığı bölgeler arasında yer alan Kapadokya bölgesinde, bu sabah havalanan çok sayıda balonun sepetine, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türk bayrağı asıldı.

Kapadokya’nın önemli merkezlerinden biri olan Göreme beldesinde, turistlerin büyük ilgi gösterdiği sıcak hava balonları, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak amacıyla sepetlerine Türk bayrağı asarak havalandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23 Nisan, 23 Nisan Çocuk Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Çocuk Bayramı haberleri, Kapadokya, Kapadokya 23 nisan, Kapadokya balon, Kapadokya Haberleri, Kapadokya sıcak hava balonları, Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM, TBMM 23 nisan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları