Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

21 Aralık son gün!

13 Aralık, 2012 | 14:35

Maya Takvimine göre 21 Aralık 2012 tarihinde dünya farklı bir boyuta geçecek. 21 Aralık’ a sayılı günler kala internet ortamında hızla yayılan bu reklam çok konuşuluyor.

Tur operatörü World Travel Service’ ın son kampanyası ve kampanyanın reklamı son zamanların en çok konuşulan görsel reklamları arasında yerini alarak kendisinden söz ettirmeye başladı.

Son Gün 21 Aralık!

World Travel Service’ ın  yaptığı kampanyaların sonuncusu olan yılbaşında seyahate giden herkese Yunan Adaları ‘ndan cazibe merkezi haline gelen Kos Adası’ nda 2 gece konaklama hediyesinin kampanya reklamları ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor.

2013 yılbaşı turlarına katılan herkese yaz tatilinde 2 gece Kos Adası Otelleri’ nde konaklama hediye eden WTS bu kampanya için vurucu da bir reklam hazırladı. 21 Aralık Son Gün! sloganı ile yılbaşı turlarının satışlarına hızla devam eden World Travel Servis bundan önceki kampanyaları ile de dikkatleri üzerine toplamıştı.

Maya Takvimi’ ne  dünyanın başka bir boyuta geçeceği gün olarak kabul edilen 21 Aralık’a tarihe kadar yılbaşı turlarına rezervasyon yaptıran herkese yaz aylarında Kos Adası konaklamasını hediye ediyor.

FIFA Resmi  Tur Operatörü olan WTS La Liga, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, İtalya Ligi, Amerika Kupası turlarının yanı sıra rugby,moto grandprix, Ferrari  test sürüşü, tenis ve golf turnuvaları ve kış aylarının vazgeçilmez sporu kayak  gibi birbirinden farklı spor turlarında da bilet garantili satışlar gerçekleştiren WTS’ nin  geçtiğimiz yıl en çok ilgi gören kampanyası  hiç şüphesiz El Clasico olarak tabir edilen Real Madrid Barcelona Maçlarına gitmek isteyen herkese İspanya’ da  2 gece konaklama hediye etmesi olmuştu.

Kaynak: http://www.nationalturk.com

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2013 Yılbaşı, 2013 Yılbaşı Turları, 21 Aralık, 21 Aralık 2012, Kos, Kos Adası, Kos adası konaklama, Kos Adası Otelleri, Maya takvimi, Maya Takvimi 12 Aralık, World Travel Service, World Travel Servis, WTS, Yılbaşı Turları, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları