Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

21. Akbank Caz Festivali Başlıyor

04 Ekim, 2011 | 09:57

Türkiye ‘nin en uzun soluklu festivallerinden olan  Akbank Caz Festivali, 21. yılında da caz tutkunlarını buluşturuyor.

Şehrin Caz Hali sloganı ile bu yıl 13 Ekim – 3 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek Festival de dünyaca ünlü caz sanatçıları yer alacak. Zengin konser programı, atölye çalışmaları, paneller, yarışmalar, cazlı brunch lar ve Kampüste Caz konserlerinin yer aldığı 21. Akbank Caz Festivali ‘ne sayılı günler kaldı.

21. Akbank Caz Festivali, Avrupa nın önde gelen kontrbasçılarından biri olan ve 2008 yılında Fransa nın Academie de Jazz ödüllerinde yılın müzisyeni seçilen Arild Andersen in 13 Ekim 2011, Perşembe günü Cemal Reşit Rey de gerçekleştireceği açılış konseriyle başlayacak. Festivali in önce çıkan diğer isimleri arasında; Charles Lloyd New Quartet, Avishai Cohen “Seven Seas ” , Arild Andersen Trio, Maffy Falay Sextet, Dusko Goykovich Quartet, The Ray Gelato Giants, Azam Ali & Niyaz, Carmen Souza, Robert Glasper Experiment, Vijay Iyer Trio ve ZAZ yer alıyor.

21. Akbank Caz Festivali için bu yılki mekanlar arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Akbank Sanat Merkezi, Babylon, Ghetto, Nardis ve The Seed bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
21. Akbank Caz Festivali, Akbank Caz Festivali, Akbank Sanat Merkezi, Arild Andersen Trio, Avishai Cohen, Azam Ali Niyaz, Babylon, Carmen Souza, Caz, Caz Festivali, Charles Lloyd New Quartet, Dusko Goykovich Quartet, Ghetto, Maffy Falay Sextet, Nardis, Robert Glasper Experiment, The Ray Gelato Giants, The Seed, Vijay Iyer Trio, ZAZ,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları