Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2037’de havayolu ile seyahat edenlerin sayısı 8 milyarı geçecek!

26 Ekim, 2018 | 10:15

2037'de havayolu ile seyahat edenlerin sayısı 8 milyarı geçecek!

2037’de havayolu ile seyahat edenlerin sayısı 8 milyarı geçecek. IATA, 2037 yılında havayolu ile seyahat edenlerin sayısının iki kat artarak 8.2 milyara çıkacağını açıkladı.

Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği (IATA) 2037’de havayolu ile seyahat edenlerin sayısının iki kat artarak 8.2 milyara çıkacağını duyurdu.

2037’de havayolu ile seyahat edenlerin sayısı 8 milyarı geçecek

IATA’nın 20 Yıllık Hava Yolcu Tahmini’ne yapılan en son güncelleme, sektörün ağırlık merkezindeki artışın devam eden güçlü büyümenin arkasında olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte IATA, hava taşımacılığı için büyüme beklentilerinin ve havacılığın getirdiği ekonomik faydaların hükümetler tarafından korumacı önlemlerin uygulanması halinde azaltılabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

IATA’dan yapılan açıklamaya göre, “Havacılık büyüyor ve bu dünya için büyük faydalar sağlıyor. Önümüzdeki 20 yıl içinde hava yolu yolcularının ikiye katlanması, dünya çapında 100 milyon istihdam sağlar” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
20 Yıllık Hava Yolcu Tahmini, 2037, Havayolu seyahati, IATA, Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları