Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“2019’da Kapadokya’da yeniden Japon turist patlaması bekleniyor”

06 Kasım, 2018 | 12:15

2019’da Kapadokya'da yeniden Japon turist patlaması bekleniyor

2019’da Kapadokya’da yeniden Japon turist patlaması bekleniyor. Kapadokya ziyaretinde gazetecilere Japon turistlerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a göre, Japonların yineden Kapadokya’ya geleceğini belirtti.

Kapadokya ziyaretinde gazetecilere Japon turistlerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a göre, Japonların yineden Kapadokya’ya geleceğini belirtti.

2019’da Kapadokya’da yeniden Japon turist patlaması bekleniyor

Hafta sonu düzenlenen Kapadokya gezisinde bulunan Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’nun köşesinde aktardığı bilgiye göre, 2013’te Göreme’de bir taksicinin bıçakladığı iki kadın Japon turistin birini öldürüp diğerini tecavüz edip ağır yaralamasının ardından Japonların Kapadokya’dan ayakları kesilmişti.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Japonya Turları sizi bekliyor.

Bu durumun üstüne bir de Türkiye’nin yaşadığı terör olayları da eklenince, Japonya Türkiye’yi riskli ülkeler listesine almıştı. O günden sonra Japonya’dan gelen turist sayısı sıfıra yakındı. 2018’le birlikte Japon turist sayısında hareketlenme oldu. İlk 9 ayda Kapadokya’ya 14 bin 141 Japon geldi.

Türkiye artık o listede değil

Cengiz Semercioğlu, bakan Mehmet Ersoy’un müjdeli haberi verdiğini köşesine taşıdı: “Japonya’yla yapılan görüşmeler sonrasında Türkiye bu listeden çıkarılmış ve risk oranı sıfıra düşürülmüş. Bu ne demek biliyor musunuz; Japonların yeniden Kapadokya’ya ve Türkiye’ye akın etmesi demek. 2019’da yeniden Japon turist patlaması bekleniyor Kapadokya’da.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Semercioğlu, Japon turist, Kapadokya, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Riskli ülkeler listesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları