Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2014 Soçi Olimpiyatları sırasında uçuşlar yasak

06 Temmuz, 2013 | 09:01

2014 Soçi Olimpiyatları sırasında uçuşlar yasak Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanlığı’nın 2014 Soçi Olimpiyatları sırasında Soçi’yi hava sahasında uçuşa yasak bölge uygulayacağı belirtiliyor.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre,olimpiyat sırasında 6100 metreden daha az yükseklikte yapılan uçuşlar yasaklı olacak.

İtar Tass ajansının haberine göre bakanlığın yasak bölgelerinin oluşturulmasına dair kararnamesinde, ‘Sözü geçen uçuşa yasak bölge 7 Ocak -21 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olacak’ diye kaydedildi.

Kararnameye göre  Bölgede A ve K harfı ile uçakların uçuşlar (devletbaşkanı, başbakan, yabancı devletlerin liderleri ve devletbaşkanı’nın özel talimatıyla korunması gereken kişilerin seferleri) gerçekleşmesine izin verilecek.

Belgede ayrıca 2014 XXII. Kış Olimpiyatları ve XI. Paralimpik Oyunları’nın düzenlenmesi, kuralları ihlal eden uçakların yakalanması, arama ve kurtarma çalışmaları ve acil durumlarda yardım çalışmalarının yapılması amacıyla gerçekleşen uçuşlara da izin verileceği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014, 2014 Soçi Olimpiyatları, 2014 XXII. Kış Olimpiyatları, Olimpiyat, Rusya, Rusya Federasyonu, Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanlığı, Rusya Soçi, Soçi Olimpiyatları, Soçi Olimpiyatları 2014, XI. Paralimpik Oyunları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları