Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2014 Dünya Kupası’na doğru / Yılın en iyi stadyumu seçiliyor

06 Şubat, 2014 | 09:50

brezilya-stadlari-2014 2013 yılında hizmet veremeye başlayan stadyumlar arasındaki en iyi tesisin seçileceği yarışmanın aday listesi belli oldu.

Listede yer alan 18 stadyumun 6 tanesi, 2014 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan Brezilya’dan. Listede Çin, Fransa, Irak, Şili, Belçika, ABD, Kanada, İsveç ve Türkiye’de geçtiğimiz yıl hizmete giren spor tesisleri de yer alıyor.

Bu yıl dördüncüsü verilecek olan yılın en iyi stadyumu ödülünü daha önce Brezilya’nın Porto Alegre Şehri’nde bulunan Geremio Stadyumu, Polonya’nın Gdansk Kenti’nde bulunan PGE Arena ve İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunan Aviva Stadium kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, ABD, Belçika, Brezilya, Brezilya 2014 Dünya kupası, Brezilya stadları, Çin, Fransa, Irak, İsveç, Kanada, Şili, yılın en iyi stadları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları