Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2014 Dünya Kupası’na doğru / Yılın en iyi stadyumu seçiliyor

06 Şubat, 2014 | 09:50

brezilya-stadlari-2014 2013 yılında hizmet veremeye başlayan stadyumlar arasındaki en iyi tesisin seçileceği yarışmanın aday listesi belli oldu.

Listede yer alan 18 stadyumun 6 tanesi, 2014 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan Brezilya’dan. Listede Çin, Fransa, Irak, Şili, Belçika, ABD, Kanada, İsveç ve Türkiye’de geçtiğimiz yıl hizmete giren spor tesisleri de yer alıyor.

Bu yıl dördüncüsü verilecek olan yılın en iyi stadyumu ödülünü daha önce Brezilya’nın Porto Alegre Şehri’nde bulunan Geremio Stadyumu, Polonya’nın Gdansk Kenti’nde bulunan PGE Arena ve İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunan Aviva Stadium kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, ABD, Belçika, Brezilya, Brezilya 2014 Dünya kupası, Brezilya stadları, Çin, Fransa, Irak, İsveç, Kanada, Şili, yılın en iyi stadları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları