Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes’te yapılacak

28 Mayıs, 2013 | 11:06

2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes'te yapılacak Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS), 2014 Balkan Kayak Şampiyonası’nın Erciyes Dağı’nda yapılmasını onaylandı.

Teknik ekip çalışmalarını koordine eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, yaptığı açıklamada, gelecek yıl şubat ve mart aylarında gerçekleştirilecek şampiyonanın hazırlıklarına başladıklarını belirtti.

Cıngı, FIS ve Türkiye Kayak Federasyonundan gelen teknik ekibin, kayaklı koşu parkurunun belirlenmesi için Erciyes’te incelemelerde bulunduğunu ifade ederek, teknik ekibin Erciyes Kayak Merkezi’ndeki tüm pistlerin profesyonel şekilde uluslararası standartlarda yapılmış olmasından memnun olduğunu kaydetti.

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi’nde düzenlenecek uluslararası müsabakalar ile Kayseri’nin isminin dünyaya duyurulacağını vurgulayan Cıngı, organizasyonun tanıtım ve hazırlıklarını en iyi şekilde yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Balkan Kayak Şampiyonası, 2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes, Balkan Kayak Şampiyonası, Erciyes, Erciyes Kayak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları