Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes’te yapılacak

28 Mayıs, 2013 | 11:06

2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes'te yapılacak Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS), 2014 Balkan Kayak Şampiyonası’nın Erciyes Dağı’nda yapılmasını onaylandı.

Teknik ekip çalışmalarını koordine eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, yaptığı açıklamada, gelecek yıl şubat ve mart aylarında gerçekleştirilecek şampiyonanın hazırlıklarına başladıklarını belirtti.

Cıngı, FIS ve Türkiye Kayak Federasyonundan gelen teknik ekibin, kayaklı koşu parkurunun belirlenmesi için Erciyes’te incelemelerde bulunduğunu ifade ederek, teknik ekibin Erciyes Kayak Merkezi’ndeki tüm pistlerin profesyonel şekilde uluslararası standartlarda yapılmış olmasından memnun olduğunu kaydetti.

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi’nde düzenlenecek uluslararası müsabakalar ile Kayseri’nin isminin dünyaya duyurulacağını vurgulayan Cıngı, organizasyonun tanıtım ve hazırlıklarını en iyi şekilde yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Balkan Kayak Şampiyonası, 2014 Balkan Kayak Şampiyonası Erciyes, Balkan Kayak Şampiyonası, Erciyes, Erciyes Kayak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları