Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2013 Yılbaşında Maldivler Turları’ na yoğun ilgi

22 Aralık, 2012 | 13:37

Maldivler Turları 2013 yılbaşı Maldivler Turları ‘na yoğun ilgi. THY ‘nin en yeni uçuş rotalarından birtanesi olan Maldiv Adaları yılbaşı turları için en çok tercih edilen bölgeler arasında yerini aldı.

2013 yılına sayılı günler kala yılbaşı turları satışları hızla devam ediyor. 2013 yılbaşını yurtdışında geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri bölgeler arasında Avrupa’ da İtalya, İspanya, Fransa ve Yunanistan ilk sıralarda yer alırken daha uzaklarda tropik bölgelerde yeni yıla girmek isteyenler daha çok Tayland, Malezya, Maldivler, Seyşeller, Mauritius, Koh Samui, Dominik Cumhuriyeti ve Küba gibi bölgeleri tercih ettiler.

Tropik adalar denilince akla ilk gelen hiç şüphesiz dünyanın en romantik adaları arasında yer alan Maldiv Adaları’ dır. Maldivler turları tüm yıl boyunca olduğu gibi yılbaşı döneminde  gerek Türkiye’ den gerekse dünyanın dört bir yanından misafirleri yer yüzündeki cennette ağırlıyor.

Maldiv Adaları Turları ile yeni yıla herkesten farklı bir şekilde girmek isteyenler Türk Hava Yolları ‘ nın Maldivler uçuşunun avantajını da yakalamış oluyorlar.

Türk Hava Yolları ile Maldivler Turları ‘nda direk uçuşlara yoğun ilgi

Türk Hava Yolları ‘ nın en yeni uçuş rotalarından birtanesi olan Maldivler direk uçuşları sayesinden popülaritesini arttırdı.

THY Maldiv Turları ile 2013 yılına hızlı bir giriş yaptı.

Maldivler Turları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2013 Maldivler Turları, 2013 Yılbaşı, 2013 yılbaşını yurtdışı, Maldiv, Maldiv Adaları, Maldiv adaları turları, Maldiv Turları, Maldivler Adaları Maldiv Adası, Maldivler Adası, Maldivler direk uçuş, Maldivler THY, Maldivler turları, Maldivler Yılbaşı Turları, THY Maldivler, Türk Hava Yolları ile Maldivler, Türk Hava Yolları Maldivler Turları, Yılbaşı Maldivler Turları, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları