Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2012 Londra Olimpiyatları başlıyor

09 Haziran, 2012 | 12:37

2012 Londra Olimpiyatları başlıyor/Turizm Haberleri

İngiltere’de düzenlenecek 2012 Londra Olimpiyatları başlıyor. 27 Temmuz-12 Ağustos 2012 tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenecek olan yaz olimpiyatları heyecanı şimdiden başladı.

Avrupa Birliği (AB) ülkesi ve 10 milyon nüfuslu Macaristan, 2012 Londra Olimpiyatları’na şimdiden 155 sporcuyla katılmayı garantiledi.

Macaristan Olimpiyat Komitesi tarafından yapılan açıklamada, olimpiyatlara katılacak en fazla sporcu sayısının sutopu ve yüzme branşında bulunduğunu belirtti. Macar yetkililer olimpiyatlara sutopunda 26, yüzmede ise 26 sporcunun katılacağını belirterek, en kalabalık spor kafilesinden madalyalar beklediklerini açıkladı.

Macaristan Olimpiyat Komitesi, olimpiyatlarda en az 3’ü altın olmak üzere 10 madalya beklenildiğini kaydetti.

Macaristan Erkek Sutopu Erkek Takımı, son 3 olimpiyatlarda şampiyon olarak tarihe geçmişti. Macar Sutopu Takımı, 2012 Londra Olimpiyatları’nın da altın madalyaya en yakın ekibi olarak görülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 Londra Olimpiyatları, İngiltere, İngltere, Londra, Londra haberleri, Londra Olimpiyatları, Londra Olimpiyatları 2012, Londra Olimpiyatları başlıyor, Macaristan Olimpiyat Komitesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları