Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2012 Londra Olimpiyat Oyunları Açılış Töreni Başladı

27 Temmuz, 2012 | 23:39

2012 Londra Olimpiyat Oyunlar görkemli bir açılış töreni ile başlıyor. Şu dakikalarda açılış töreni devam eden 2012 Olimpiyat Oyunları başlıyor.

2012 Olimpiyat Oyunları açılış töreni devam ederken bu sene 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda 26 spor dalında, 39 disiplinde toplam 302 madalya müsabakası yapılacak.

2012 Londra Olimpiyat Oyunları’ nda yaklaşık 10 bin 490 sporcu yarışacak. Tümn dünyanın takip ettiği bu spor organizasyonu ”Harikalar Adası” temasıyla kurgulanan açılış töreninin sanat direktörlüğünü, 8 dalda Oscar kazanan ”Milyoner” (Slumdog Millionaire) filminin yönetmeni Danny Boyle yaptı.

2012 Olimpiyat Oyunları açılış töreni birbirinden muhteşem gösteriler ile devam ediyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 Londra Olimpiyat Oyunları, 2012 Olimpiyat, 2012 Olimpiyat Başladı, 2012 Olimpiyat BaşladıLondra Olimpiyat, 2012 Olimpiyat Oyunları açılış töreni, Londa Olimpiyat Oyunları, Londa Olimpiyat Oyunları Başladı, Londra Olimpiyat, Lonra Olimpiyatları, Olimpiyat oyunları, Olimpiyat Oyunları açılış töreni, Olimpiyat Oyunları Başladı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları