Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi Martı Resort De Luxe’nin

07 Eylül, 2011 | 15:01

Dünyaca ünlü, ziyaretçilerin kaldıkları oteller hakkında yorumlarını paylaştıkları Trip Advisor sitesi, Martı Resort De Luxe’ı ‘2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi’ ile ödüllendirdi.

Pek çok misafirden 5 üzerinden 5 tam puan alan Martı Resort De Luxe için misafirler özellikle temizliğini, manzarasını, yemeklerini, havuzunu ve plajını beğendiklerini belirtiyor.

Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort De Luxe, konukların yorum ve puanlarına göre yıllık sıralama yapan, dünyaca ünlü Trip Advisor sitesi tarafından “2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi”ne layık görüldü.

Türkiye’nin en güzel sahillerinden biri olan Marmaris İçmeler Koyu’nda beş yıldız statüsünde hizmet veren Martı Resort De Luxe, konukların değerlendirmeleri sonucunda bu ödülü almaya hak kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marmaris İçmeler Koyu, Martı Resort De Luxe, Martı Resort De Luxe tatil, Trip Advisor, Trip Advisor Mükemmellik Belgesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları