Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi Martı Resort De Luxe’nin

07 Eylül, 2011 | 15:01

Dünyaca ünlü, ziyaretçilerin kaldıkları oteller hakkında yorumlarını paylaştıkları Trip Advisor sitesi, Martı Resort De Luxe’ı ‘2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi’ ile ödüllendirdi.

Pek çok misafirden 5 üzerinden 5 tam puan alan Martı Resort De Luxe için misafirler özellikle temizliğini, manzarasını, yemeklerini, havuzunu ve plajını beğendiklerini belirtiyor.

Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort De Luxe, konukların yorum ve puanlarına göre yıllık sıralama yapan, dünyaca ünlü Trip Advisor sitesi tarafından “2011 Trip Advisor Mükemmellik Belgesi”ne layık görüldü.

Türkiye’nin en güzel sahillerinden biri olan Marmaris İçmeler Koyu’nda beş yıldız statüsünde hizmet veren Martı Resort De Luxe, konukların değerlendirmeleri sonucunda bu ödülü almaya hak kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marmaris İçmeler Koyu, Martı Resort De Luxe, Martı Resort De Luxe tatil, Trip Advisor, Trip Advisor Mükemmellik Belgesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları