Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010 Türkiye’de Japon yılı

26 Aralık, 2009 | 13:10

2010 Türkiye'de Japon yılı 2010 Türkiye’de Japon yılı olarak kutlanacak.Türk halkı Japon kültürünü yıl boyunca 200’den fazla gösteri ile tanıma imkanı bulacak.

Dostluk ve turizm elçisi seçilen Japon oyuncu Ayumi Takano ile Türkiye’yi Eurovision’da temsil eden şarkıcı Hadise de katıldığı etkinliklerin tanıtımı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kutlamaların İstanbul’un Avrupa Kültür başkenti etkinliklerine renk katacağını belirtti.

Bakan  Ertuğrul Günay, Türkiye’de Japon yılı etkinliklerinin sadece İstanbul ile sınırlı kalmayacağını söyledi.

İzmir, Mersin, Ankara, Safranbolu ve Kaman gibi Türkiye’nin farklı yörelerinde de Japon kültür ve sanatının seçkin örnekleri görülecek.

Etkinlikler 4 Ocak’ta Ankara’da başlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Türkiye, 2010 Türkiye Hadise Japonya, 2010 Türkiye Japon yılı, 2010 Türkiye'de Japon yılı, Dostluk ve turizm elçisi seçilen Japon oyuncu Ayumi Takano, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizm ve dostluk elçisi Hadise, Türkiye Japon yılı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları