Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010 Rio Karnavalı yaklaşıyor

29 Ocak, 2010 | 14:02

2010 Rio Karnavalı yaklaşıyor 14 Şubat’ta başlayacak olan 2010 Rio Karnavalı için geri sayım başladı.

Karnaval zamanı Rio De Janeiro’ da gösterişli, ihtişamlı bir tören ile dünyayı eğlendiren bu etkinlik Brezilya için oldukça önemli.

Rio Karnavalında genci, yaşlısı, güzeli, çirkini, zengini,fakiri hiçbir ayrım yapılmaksızın tüm insanlar kalabalığın arasına karışarak, dans ederek, terleyerek, müzikle bir olarak harika vakit geçiriyorlar.

Karnaval zamanı sokaklar cıvıl cıvıl ve renkli görüntülere sahne oluyor. 4 gün boyunca süren bu eğlenceli etkinliğin iki gününde yapılan  samba okullarının yarışmaları ise izlenmeye değer.

2010 Rio karnavalı için çok fazla talep olduğunu söyleyen seyahat acentaları,  şu günlerde rezervasyonların daha da sıklaştığını belirtiyor.

Karnaval Brezilya’nın her kentinde büyük törenlerle kutlanıyor, ancak  en çok turist gösterişli kutlamarın yapıldığı Rio de Janeiro şehrine geliyor.

İşte coşkulu bir  Rio Karnavalı videosu:

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.Rio Karnavalı Resimleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Rio Karnavalı, 2010 Rio Karnavalı Turları, Brezilya Karnaval, Rio De Janeiro, Rio De Janeiro Karnaval, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı Turları, Rio Karnavalı Video, Rio Kızları Video,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları