Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010 Rio Karnavalı yaklaşıyor

29 Ocak, 2010 | 14:02

2010 Rio Karnavalı yaklaşıyor 14 Şubat’ta başlayacak olan 2010 Rio Karnavalı için geri sayım başladı.

Karnaval zamanı Rio De Janeiro’ da gösterişli, ihtişamlı bir tören ile dünyayı eğlendiren bu etkinlik Brezilya için oldukça önemli.

Rio Karnavalında genci, yaşlısı, güzeli, çirkini, zengini,fakiri hiçbir ayrım yapılmaksızın tüm insanlar kalabalığın arasına karışarak, dans ederek, terleyerek, müzikle bir olarak harika vakit geçiriyorlar.

Karnaval zamanı sokaklar cıvıl cıvıl ve renkli görüntülere sahne oluyor. 4 gün boyunca süren bu eğlenceli etkinliğin iki gününde yapılan  samba okullarının yarışmaları ise izlenmeye değer.

2010 Rio karnavalı için çok fazla talep olduğunu söyleyen seyahat acentaları,  şu günlerde rezervasyonların daha da sıklaştığını belirtiyor.

Karnaval Brezilya’nın her kentinde büyük törenlerle kutlanıyor, ancak  en çok turist gösterişli kutlamarın yapıldığı Rio de Janeiro şehrine geliyor.

İşte coşkulu bir  Rio Karnavalı videosu:

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.Rio Karnavalı Resimleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Rio Karnavalı, 2010 Rio Karnavalı Turları, Brezilya Karnaval, Rio De Janeiro, Rio De Janeiro Karnaval, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı Turları, Rio Karnavalı Video, Rio Kızları Video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları