Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010 Erken Rezervasyon’un son fırsatını kaçırmayın

01 Aralık, 2009 | 20:18

2010 yılı Erken Rezervasyon kampanyası fırsatından yararlanmak isteyenler rezervasyon yaptırmak için geç kalmayın.

2010 yılı Erken Rezervasyon kampanyası ikinci dönemi de 5 Nisan’da son buluyor. Seyahat acenteleri erken rezervasyon taleplerine olan yoğun ilgiden memnun.

Her yıl daha da ilgi gören erken rezervasyon özellikle dar bütçeli olan kişilere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Taksitli seçenekler ve erken rezervasyon indirimlerinden sağlanan uygun fiyatlar ile tatilciler 2010 yılında bütçelerini zorlamadan tatil yapıyor.Ancak ikinci dönem erken rezervasyon fırsatlarını da kaçırmamak gerek.

İkinci dönem erken rezervasyon fırsatını yakalayanlar %40’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Erken rezervasyon fırsatlarının yanı sıra şu günlerde özellikle Akdeniz bölgesinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor.

Turizmciler sezonun açılmasına çeyrek kala son hazırlıklarını da tamamladılar. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen otelciler de 2010 yılından oldukça umutlu olduklarını söylediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Erken Rezervasyon, 2010 Erken Rezervasyon Kampanyası, 2010 Erken Rezervasyon Otel, 2010 Erken Rezervasyon Talepleri, Erken Rezervasyon Bodrum, Erken Rezervasyon Fırsatları, Erken Rezervasyon Kampanyası, Erken Rezervasyon Kemer, Erken Rezervasyon Side, Yurtiçi erken rezervasyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları