Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010’un Arap Kültür Başkenti: Doha

06 Ocak, 2010 | 12:28

2010'un Arap Kültür Başkenti: Doha Katar’ın başkenti Doha 2010 yılında kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacak.

Katar Kültür, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, 2010 Arap Kültür Başkenti ilan edilen Doha’da yılın ilk yarısında yapılacak kültürel faaliyetleri açıkladı.

El Kevari gazetecilere yaptığı açıklamada, Katar’ın sportif, ekonomik ve kültürel programların organizasyonu noktasında oldukça olumlu bir şöhrete sahip olduğunu belirtti.

Katar Kültür, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Doha’nın kültür, diyalog ve kelimeler için başkent olacağını söyledi.

Organizasyon komitesinin kültürel hiçbir programı kaçırmayacağını belirten El Kevari, yerel kültüre de gereken önemi vereceklerini ve asil İslami Arap kültürüne odaklanacaklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Arap Kültür Başkenti, 2010'un Arap Kültür Başkenti, Arap Kültür Başkenti, Doha Arap Kültür Başkenti, Doha Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları