Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010’un Arap Kültür Başkenti: Doha

06 Ocak, 2010 | 12:28

2010'un Arap Kültür Başkenti: Doha Katar’ın başkenti Doha 2010 yılında kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacak.

Katar Kültür, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, 2010 Arap Kültür Başkenti ilan edilen Doha’da yılın ilk yarısında yapılacak kültürel faaliyetleri açıkladı.

El Kevari gazetecilere yaptığı açıklamada, Katar’ın sportif, ekonomik ve kültürel programların organizasyonu noktasında oldukça olumlu bir şöhrete sahip olduğunu belirtti.

Katar Kültür, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Doha’nın kültür, diyalog ve kelimeler için başkent olacağını söyledi.

Organizasyon komitesinin kültürel hiçbir programı kaçırmayacağını belirten El Kevari, yerel kültüre de gereken önemi vereceklerini ve asil İslami Arap kültürüne odaklanacaklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Arap Kültür Başkenti, 2010'un Arap Kültür Başkenti, Arap Kültür Başkenti, Doha Arap Kültür Başkenti, Doha Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari, Sanat ve Miras Bakanı Dr. Hamd b. Abdulaziz El Kevari,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları