Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juanes 20 Eylül’de Küba konseri ile barış mesajı verecek

08 Eylül, 2009 | 11:32

Juanes 20 Eylül'de Küba konseri Kolombiyalı şarkıcı Juanes barış mesajları vermek için 20 Eylül’de Küba‘da konser verecek.

2004 yılında çıkardığı Mi Sangre (Benim Kanım) albümü ile, özellikle “La Camisa Negra” (Kara Gömlek) adlı hit parçasıyla uluslararası müzik piyasasında sesini duyuran Juanes, şimdiye kadar birçok müzik ödülüne sahip olmuş bir sanatçı.

Küba’da vereceği konser için bazı kesimlerce eleştiri alan Juannes konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Kolombiyalı rockçı, Havana’da vereceği konserin politik bir amaç taşımadığının altını çizdi ve şöyle konuştu:”Havana’ya kimse beni davet etmedi.Komünist değilim. Hükümetle bağlantılı olarak Havana’da konser vermiyorum. Sadece hümanist biri olarak barış mesajı vermek için konser vereceğim.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana Juanes, Havana Konserleri, Havana Turları, Juanes Barış Konseri, Juanes Havana, Juanes havana barış, Juanes Havana Konseri, Juanes Konser, Juanes Küba Konseri, Küba Juanes Havana, Küba Turları, Mi Sangre Juanes, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları