Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juanes 20 Eylül’de Küba konseri ile barış mesajı verecek

08 Eylül, 2009 | 11:32

Juanes 20 Eylül'de Küba konseri Kolombiyalı şarkıcı Juanes barış mesajları vermek için 20 Eylül’de Küba‘da konser verecek.

2004 yılında çıkardığı Mi Sangre (Benim Kanım) albümü ile, özellikle “La Camisa Negra” (Kara Gömlek) adlı hit parçasıyla uluslararası müzik piyasasında sesini duyuran Juanes, şimdiye kadar birçok müzik ödülüne sahip olmuş bir sanatçı.

Küba’da vereceği konser için bazı kesimlerce eleştiri alan Juannes konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Kolombiyalı rockçı, Havana’da vereceği konserin politik bir amaç taşımadığının altını çizdi ve şöyle konuştu:”Havana’ya kimse beni davet etmedi.Komünist değilim. Hükümetle bağlantılı olarak Havana’da konser vermiyorum. Sadece hümanist biri olarak barış mesajı vermek için konser vereceğim.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana Juanes, Havana Konserleri, Havana Turları, Juanes Barış Konseri, Juanes Havana, Juanes havana barış, Juanes Havana Konseri, Juanes Konser, Juanes Küba Konseri, Küba Juanes Havana, Küba Turları, Mi Sangre Juanes, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları