Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi için geri sayım başladı

03 Ağustos, 2012 | 15:41

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi için geri sayım başladı/Turizm Haberleri

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi 13-14 Eylül’de İstanbul’da

2011 yılındaki rekor büyüme ile turizm pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Türkiye,%34 ADR ve %29 RevPAR ortalamasıyla 36 milyon turistin 23 milyar dolar gelir getirdiği sektör ziyaretçi sayısı göz önüne alındığında üçüncü en hızlı büyüyen turizm destinasyonu oldu.

100. yılını 2023’te 70 milyon turist ve 80 milyar dolar turizm geliri parolasıyla kutlamayı arzulayan Türkiye, bu hedefine doğru koşar adım ilerlemeye devam ediyor.

13-14 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan “2nd Annual Turkey Hotel Expansion Summit” (2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi) uzun vadede büyüme hedeflerini ve konaklama sektörünün en güncel konularını görüşmek üzere otel ve gayrimenkul geliştiricilerini, yatırımcıları, otel işletmecilerini ve yöneticilerini, mimarları ve farklı alanlarda uzman hizmet sağlayıcılarını bir araya getiriyor.

Asya ve Avrupa çapında uluslararası iş platformları organize eden sektörün önde gelen şirketlerinden olan Noppen’in düzenlediği 2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi’nde; Gayrimenkul Sektörüne Genel Bakış ve Yatırım,Yeni Proje Gelişmeleri ve Türkiyedeki Yatırım Fırsatı Alanları,Yabancı Yatırımcıların Türkiye’ye İlgileri: Kısa ve Orta Vade’de Beklentiler,Yeni Trendler ve Otel Yatırımları,İnşa ve Dizayn Verimliliği,Finans ve Operasyon,Pazarlama ve Operasyon Verimliliği,Misafir Deneyimi,Yeşil Oteller gibi program konuları yer alacak.

Ayrıca 2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi’nde sektör çalışanları; endüstri liderleriyle tanışma fırsatı bulup,markalarının marketteki tanınırlılığını arttırabilme;yeni ortaklıklar ve iş bağlantıları yaratabilme,sektördeki en güncel bilgilerden ve gelişmelerden haberdar olabilme,networking olanaklarıyla yeni iş fırsatlarına ulaşabilme fırsatını yakalayabilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi, 2nd Annual Turkey Hotel Expansion Summit, Annual Turkey Hotel Expansion Summit, İstanbul Otel Gelistirme Zirvesi, Noppen, Otel, Otel Geliştirme Zirvesi, Türkiye, Türkiye Otel Gelistirme Zirvesi, zirve,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları