Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

19 Mayıs’ta Yunan Adaları’na

17 Şubat, 2014 | 15:17

yunan-adaları-34

Bir kulaç mesafesindeki Yunan Adaları 19 Mayıs’ta seyahat tutkunlarını bekliyor.

Ayvalık’a 18 kilometre uzaklıktaki Midilli, Çeşme açıklarındaki Sakız, Kuşadası’nın dibindeki Samos, 12 Adalar’ın Türkiye’ye en yakın olanı Kos… Tercihiniz hangi ada olursa olsun, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz, aynı zamanda birçok şey keşfedeceğiniz Yunan Adaları 19 Mayıs’ta sizleri bekliyor.

Midilli Türk turistlerinin akınına uğruyor

Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan Ayvalık’a yalnızca 18 kilometre uzaklıkta bulunan Midilli’de her talebi karşılayan bir etkinlik bulunuyor. En kaliteli uozo markalarından biri olan Barba-Yanni’nin merkezi sayılan Midilli’de çok fazla çeşitte peyinr bulunuyor.

Sakız İzmir kasabası gibi

İzmir’in Alaçatı, Çeşme, Karaburun gibi bir beldesi haline gelen Sakız da Türk turistlerin ilgisini çekiyor. NEa Moni Manastırı’nı görmeli, Maldivler‘i anımsatacak güzellikteki Vroulidia’da yüzmelisiniz.

Samos Kuşadası’nın dibinde

Sisam, yani Samos Adası Kuşadası’na olan yakınlığıyla biliniyor. Pisagor’un memleketine, Hera’nın tapınağına gitmek için 19 Mayıs ideal.

Kos Adası oldukça popüler

Rodos ve Kos, Yunan Adaları içinde en popülerleri kabul ediliyor. Ortak özellikleri 12 Adalar’dan biri olmaları yalnız bir farkları var. Rodos Türkiye’ye biraz uzak ancak Kos yine oldukça yakın. 19 Mayıs tatili için ve tüm küçük kaçamaklar için tercih edilebilecek adalardan biri de Kos Adası

19 Mayıs Yunan Adaları turları için tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
12 adalar, 19 mayıs tatili, 19 mayıs yunan adaları, ayvalık midilli, Kos, Küçük Kaçamaklar, Midilli, Rodos, Sakız, sakız çeşme, Samos, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları