Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

19 Mayıs ‘ta yurtdışı turları seçenekleri

27 Nisan, 2011 | 15:12

19 Mayıs ‘ta yurtdışı turları seçenekleri

19 Mayıs ‘ın perşembe gününe denk gelmesi ile cuma gününüde birleştirerek 4 günlük tatil imkanı ayarlayabilenler, yurtdışını tercih ediyorlar.

19 Mayıs ‘ta yurtdışı turları olarak en çok İtalya, Fransa, Yunanistan tercih edilen ülkeler arasında.

19 Mayıs tatilini değerlendirmek isteyenler aylar öncesinden rezervasyon yaptırırken, henüz herhangi bir rezervasyon yaptırmayanlar için de otel ve ulaşım gibi hizmetler bulunabiliyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yayralanarak 19 Mayıs yurtdışı turlarına uygun fiyatlı rezervasyon yaptıranların yanı sıra, gidecekleri yere henüz karar vermeyenler de var.

19 Mayıs ‘ta yurtdışı turlarını tercih etmek isteyen ancak karar veremeyenler için tatil seçenekleri;

19 Mayıs İtalya Turları

Yurtdışı tatillerinin vazgeçilmezi İtalya yıllardır turistlerin gözdesi… Tur şirketlerinden alınanbilgiye göre bu yıl Türkiye ‘den İtalya ‘nın Milano, Floransa, Venedik ve Roma gibi şehirlerine yapılan turlar artış gösterdi. 19 Mayıs İtalya turlarının fiyatları ise 399 Euro ‘dan başlıyor.

19 Mayıs Fransa Turları

19 Mayıs ‘ta Fransa ‘nın romantik şehri Paris te en çok tercih edilen destinasyonlardan… Özellikle çocuklu aileler için Paris ve Disneyland turları ilgi çekici olabiliyor. Hem ailelerin Paris ‘te alışveriş, gezi gibi imkanlardan yararlanambilmesi hemde çocuklarını Disneyland ‘da doyasıya eğlendirmeleri açısından Fransa 19 Mayıs yurtdışı turlarında tercih sebebi. Paris ve Disneyland turlar 800 Euro ‘lardan başlıyor…

19 Mayıs Yunanistan Turları

19 Mayıs ‘ta yurtdışı turlarının içinde Türkiye ‘ye yakın oluşu ile dikkat çeken Yunan Adaları ‘ndan Kos adası en çok tercih edilenlerden. Mykonos, Santorini, Girit, Simi, Midilli,Rodos gibi adaların içinde en ön planda olan ve Bodrum ‘dan yaklaşık yarım saatte gidilebilen Kos adası, oldukça fazla ziyaretçi çekiyor. Feribot ile gidildiği için uygun fiyatlı olan Kos Adası ‘na 99 Euro ile giderek 3 gece konaklamak mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
19 Mayıs, 19 Mayıs fransa turları, 19 Mayıs italya turları, 19 Mayıs turları, 19 Mayıs yunanistan turları, 19 Mayıs yurtdışı, 19 Mayıs yurtdışı turları, 19 Mayıs yurtdışı turu, Erken Rezervasyon, Yurtdışı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları