Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

19 Mayıs Turlarına yoğun ilgi / Konaklama Fırsatları

06 Mayıs, 2011 | 15:12

19 Mayıs Turlarına yoğun ilgi

19 Mayıs Turları tatilin 4 gün olmasından dolayı yoğun ilgi görüyor. Bunun yanı sıra yurt dışına çıkmak istemeyen tatilcileri 19 Mayıs otel promosyonları ve çok özel konaklama fırsatları ile misafirlerini bekliyor.

19 Mayıs Turlarında otellerin sunduğu çok özel konaklama fırsatları ile seyahat etmek imkanı bulanlar hallerinden oldukça memnunlar. Oldukça uygun fiyatlara konaklama fırsatları yakalamış olmanın yanı sıra 19 Mayıs otellerinin hazırladıkları minik sürprizler de otel promosyonlarını daha cazip hale getiriyor.

Kapadokya Turları 19 Mayıs’ a hazır

Yurtiçi Otelleri Promosyon ve konaklama fırsatlarının yanı sıra kültür turları da yoğun ilgi görüyor.

19 Mayıs Kapadokya Turları ‘nda yoğun ilgiden oldukça memnun olan seyahat acenteleri ve Kapadokya Otelleri böyle giderse 2011 yazının Kapadokya için yoğun bir sezon olacağını belirtiyorlar.

Sheraton Çeşme Promosyonları ile 19 Mayıs

Sheraton Çeşme Otel promosyonları ile 19 Mayıs’ ı çok özel bir şekilde kutlamayı hedefliyor. 19 Mayıs Turları Sheraton Çeşme Promosyonlarından bazıları; 2 gece kal 3 gece öde, 3 gece kal 4 gece öde bunların yanı sıra misafirlerine muhteşem bir balık keyfi yaşatacak.

Sheraton Çeşme SPA Resort Otel muhteşem konumunun yanı sıra konforu ve kusursuz misafirperverliği ile de Ege’ de en çok tercih edilen otellerden birtanesi.

19 Mayıs’ ta İstanbul’ a yakın yerler de konaklayarak zamandan kazanmak isteyenler içinse konaklama fırsatları ve 19 Mayıs Otelleri’ nin hazırladıkları programlar bitmiyor. Abant, Sapanca, Çanakkale, Bursa gibi yakın bölge otellerinde sakin bir tatil geçirmek isteyenleri bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
19 Mayıs Kapadokya Turları, 19 Mayıs Otel, 19 Mayıs Otelleri, 19 Mayıs turları, 19 Mayıs Turları Sheraton Çeşme, Çeşme Promosyonları, İstanbul' a yakın yerler, Kapadokya Turları, Kapadokya Turları 19 Mayıs, konaklama fırsatları, Otel Promosyonları, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Kampanya, Sheraton Çeşme Otel promosyonları, Sheraton Çeşme Promosyonları, Sheraton Çeşme SPA Resort,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ilhan kültepe
07 Mayıs, 2011

evet 19 mayıs turu çok güzel bir zamana denk geliyor,, 3 gece bizde kaçıyoruz güney sahillerine. antalya kemer e yaptırdık rezervasyonlarımızı çok cazip fiyat koşullarıyla şahane bir hotele gönderiyorlar

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mayıs 7th, 2011 at 12:29 ilhan kültepe mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları