Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

18 yaşındaki genç, rap konserine gitmek için uçak kaçırmaya kalktı!

04 Ağustos, 2018 | 13:10

18 yaşındaki genç, rap konserine gitmek için uçak kaçırmaya kalktı!

18 yaşındaki genç, rap konserine gitmek için uçak kaçırmaya kalktı. ABD’nin Arkansas eyaletinin Texarkana Bölge Havalimanı’nda yaşanan olayda 18 yaşındaki gencin, başka bir eyaletteki rap müziği konserine gitmek için uçak kaçırmaya çalıştığı öğrenildi.

ABD’nin Texarkana Bölge Havalimanı’nda yaşanan olayda 18 yaşındaki gencin, rap müziği konserine gitmek için uçak kaçırmaya çalıştı.

Sabaha karşı çitin üzerinden atlayarak American Eagle’a ulaşmaya çalışan Zemarcuis Devon Scott isimli genç, güvenlik personeline yakalandı. Jetin motorlarını çalıştırmak üzere iken yakalanan genç 25.000 $ ‘lık kefaletle Miller County hapishanesinde tutuluyor.

18 yaşındaki genç, rap konserine gitmek için uçak kaçırmaya kalktı!

Zemarcuis Devon Scott, 25.000 dolardan daha fazla değere sahip ticari mülk hırsızlığı ile zuçlanırken, uçak kullanma konusunda hiçbir tecrübesi olmadığı öğrenildi. Genç Arkansaslı düğmelere basarak ve kolları çekip çevirerek uçağı kullanabileceğini sandığı bildirildi.

4 Temmuz’da yaşanan olayda havaalanı güvenlik görevlileri kameradan birini gördükten sonra hemen polisi aradı. Birinin çitin üzerinden atladığı ve uçağa binmeye çalıştığını bildiren görevliler görevlilerin müdahale edeceğini anlayınca uçağın arka kapasını kapadı.

Alana gelen polisler uçağın kokpitine el fenerleri baktıklarında ise pilot koltuğunda oturan şüpheli gördüler. Polislerden biri silahını çekip pilot koltuğundaki adamdan ellerini kaldırmasını istedi.

Şüpheli yüzünü çevirdiğinde ise uçağın pilot koltuğunda genç bir adamı gördüler. Scott gözaltına alınmasının ardından tutuklanarak Miller County hapishanesine gönderildi. Genç için 3-10 yıl arasında ceza isteneceği öğrenildi

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Miller County, Rap konseri, Texarkana Havaalanı, Zemarcuis Devon Scott,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları